home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Sibiu

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ARGINTARURAREȘColegiul National “O. Goga” SibiuPATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
2BARABASRAZVANSNG MEDIASIGNAT CORNELIA
3BARAC-ANTONESCUEMANUELSNG MediaşIGNAT CORNELIA
4Barbu Paul GheorgheColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta, Popescu Carmen
5BOIANANDREEA MARIALiceul Teoretic "Axente Sever" MediaşŞĂLCĂIAN GABRIELA
6Cinezan AlexandruColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta, Popescu Carmen
7COCOȘDARIA MARIAColegiul National “Samuel von Brukenthal” SibiuFLOREA DELILAH
8CRISTEAROXANA FLORINALicelul Teoretic \"St.L. Roth\" MediaşENEA CONSTANTIN
9DANCULAURENȚIULicelul Teoretic \"St.L. Roth\" MediaşENEA CONSTANTIN
10DUMITRESCUŞTEFANColegiul National “Samuel von Brukenthal” SibiuFLOREA DELILAH
11FAGARASITITUSSNG MediaşIGNAT CORNELIA
12HALAȚIDANIEL ALEXANDRUColegiul National “O. Goga” SibiuPATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
13IAGĂRUELENA LARISAColegiul National “O. Goga” SibiuPATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
14ISTRATEMIHNEASNG MediaşIGNAT CORNELIA
15MANDAIULIAN CRISTIANLicelul Teoretic "St.L. Roth" MediaşENEA CONSTANTIN
16Matei AlexandruColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta, Popescu Carmen
17MORAR DANIELCORNEL MARIANColegiul National “Samuel von Brukenthal” SibiuFLOREA DELILAH
18MURGULEŢDIANASNG MediaşIGNAT CORNELIA
19NICOLA VLADColegiul National “O. Goga” SibiuPATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
20ONIȚĂ SEBASTIAN AUGUSTINColegiul National “O. Goga” SibiuPATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
21Petcu MarinColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta, Popescu Carmen
22PETELEAZĂCLAUDIUSNG MediaşIGNAT CORNELIA
23PETREANMIREAMLicelul Teoretic "St.L. Roth" MediaşENEA CONSTANTIN
24POPAIULIAN ANDREISNG MediaşIGNAT CORNELIA
25PUMNEAANDRADA MARIALiceul Teoretic "Axente Sever" MediaşSALCAIAN GABRIELA
26RUS IOAN OVIDIULiceul Teoretic "Axente Sever" MediaşSALCAIAN GABRIELA
27Rusu AndreiColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta
28SINCUCĂTĂLIN FLORINColegiul National “O. Goga” SibiuPATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
29Stănilă Daniel FlorinColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta
30STOICAMĂDĂLINA IOANALiceul Teoretic "Axente Sever" MediaşSALCAIAN GABRIELA
31VĂRARUANDREI MARIANColegiul National “O. Goga” SibiuPATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
32Vacariu PaulColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta
33VECERDEARADUColegiul National “Samuel von Brukenthal” SibiuFLOREA DELILAH
34Zaharescu MarcColegiul National "Gh. Lazar" SibiuPreda Georgeta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com