home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AnghelutaNicolaeColegiul National "Stefan cel Mare" SuceavaHatmanu Mihaela
2AnichiteiCristianColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
3AnitaLiviuColegiul National "Nicu Gane" FalticeniBodnariu Mariana
4CazacuAndreiColegiul National "Petru Rares" SuceavaUdudec Marius/ Erhan Mihail
5CojocariuMarian AndreiColegiul National "Mihai Eminescu" SuceavaPopa Carmen/ Bradatan Claudita
6ColescuSebastianColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" SuceavaMarcu Daniela/ Hrisca Steluta
7CroitorBogdanColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
8DanciuRobertColegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung MoldovenescMagurean Marius
9DaradiciAnaMariaColegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" RadautiCoaja Gabriela
10DascaluMelania RalucaColegiul National "Petru Rares" SuceavaAga Marinela Petronela
11FilipiucAlexandruScoala Crestina Filadelfia SuceavaIlciuc Cristina/ Gavrilovici Zinica
12HatneanCosminColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaIldegez Mihaela
13KovacsArmand Roland OctavianColegiul National "Petru Rares" SuceavaAga Marinela Petronela
14MacarescuTraian SebastianColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaFreitag Gabriela
15MaglasAlexandruColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaCojocariu Maria
16MateoaiaAdrianColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
17MoldovanLilianaLiceul Teoretic "Ion Luca" Vatra DorneiSestac Suzana
18MorarGeorgeColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaIldegez Mihaela
19MoraruValentinaLiceul Teoretic "Ion Luca" Vatra DorneiSestac Suzana
20MunteanuAndreea LoredanaColegiul National "Mihai Eminescu" SuceavaPopa Carmen/ Bradatan Claudita
21OniciucOrianaColegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" RadautiCoaja Gabriela
22PalalaeClaudiu IulianColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaFreitag Gabriela
23PatrasFlorentin GabrielColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaFreitag Gabriela
24PavalAmbrozieColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
25PavelSergio CostelColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaCojocariu Maria
26PavelSebastianColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
27PentelescuDanielColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" SuceavaMarcu Daniela/ Hrisca Steluta
28PerjuAndreiColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
29PoenaruRobertLiceul Teoretic "Ion Luca" Vatra DorneiSestac Suzana
30PopeanuMarinaColegiul National "Mihai Eminescu" SuceavaPopa Carmen/ Bradatan Claudita
31PopescuIulianLiceul Teoretic "Ion Luca" Vatra DorneiSestac Suzana
32PorfireanuAndreiColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
33PrundelStefanColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
34SibecheClaudiuColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" SuceavaHrisca Steluta
35SiranAndreiColegiul National "Stefan cel Mare" SuceavaVlad Giorgie/ Petrisor Adrian
36SoimanSoiman AndreiColegiul National "Mihai Eminescu" SuceavaPopa Carmen/ Bradatan Claudita
37SolcanVasileColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
38SonfulianVladColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" SuceavaHrisca Steluta
39StavoveiCiprianColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaDitu Garofita/ Mocanu Corina
40StratilaBogdanColegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung MoldovenescMagurean Marius
41TimischiGabrielColegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung MoldovenescMariuc Florin
42TofanEduardColegiul National "Stefan cel Mare" SuceavaHatmanu Mihaela
43TomiucDeryColegiul National de Informatica "Spiru Haret" SuceavaIldegez Mihaela
44UjeniucAlinScoala Crestina Filadelfia SuceavaStefanescu Narcisa Daniela/ Gavrilovici Zinica
45UrsuleanNicuColegiul National "Petru Rares" SuceavaStefanescu Narcisa/Aga Petronela
46VulturOvidiuColegiul Agricol FalticeniAcatrinei-Vasiliu Cristinel


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com