home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Timis

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AntonCinthiaColegiul "C.D.Loga" TimișoaraBoar Renata, Cuzma Aurora
2BacilaEmilianLic. "Gr. Moisil" TimișoaraIordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
3BányaiBeatriceLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
4BlenertErikCol.Nat.Bănățean TimișoaraChiriac Domnica/Dragu Felicia
5CărăbașDianaC.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor LugojTorok L., Mustață G.
6CsákányIringóLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
7CsehKrisztiánLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
8DenesDenisCol.Nat.Bănățean TimișoaraChiriac Domnica/Dragu Felicia
9DumaJuliannaLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
10DutescuDanLic.Ped."C.Sylva" TimișoaraSimona Bogdanescu
11FericelSergiuCol.Nat.Bănățean TimișoaraChiriac Domnica/Dragu Felicia
12FlorichescuDavidLic. "Gr. Moisil" TimișoaraIordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
13FlueranGabrielLic. "Gr. Moisil" TimișoaraBohm Cristina, Ianc Felicia
14GravilaFelixLic. "Gr. Moisil" TimișoaraManz Dorin, Simulescu Adriana
15IgneaAlinaLic. "Gr. Moisil" TimișoaraRosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
16IliescuMihaiCol.Nat.Bănățean TimișoaraChiriac Domnica/Dragu Felicia
17KardosDánielLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
18KissÁrpádLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
19KrodyRobertLic Teor."W. Shakespeare" TimișoaraCzabor Noemi
20LupuVladLic. "Gr. Moisil" TimișoaraCarnat Cristiana, Stan Ioana
21MateiAlexandruCol.Nat.Bănătean TimisoaraDragu Felicia/Chiriac Domnica
22MeiciVladLic. "Gr. Moisil" TimișoaraRosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
23MocanuRazvan-AndreiColegiul "C.D.Loga" TimișoaraStanga Mirela, Capusan AnaMaria
24MoisescuAndradaC.N.”C.Brediceanu” LugojJeberean M., Ianculescu D.
25MoraruAlexandruLic. "Gr. Moisil" TimișoaraCarnat Cristiana, Stan Ioana
26PlapsaPaulColegiul "C.D.Loga" TimișoaraStanga Mirela, Capusan AnaMaria
27PlesaDanielaLic. "Gr. Moisil" TimișoaraBohm Cristina, Ianc Felicia
28PokornyPaulCol.Nat.Bănățean TimișoaraDragu Felicia/Chiriac Domnica
29PopAlinaColegiul "C.D.Loga" TimișoaraBoar Renata, Cuzma Aurora
30RetzlerRainerLic. "Gr. Moisil", Palatul Copiilor TimișoaraIordaiche Cristina, Rosu Ovidiu,Gheju Nina
31SanduRoxanaC.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor LugojMustata G., Ujhelzi M., Ciociu E.
32SatuluAndreiLic. "Gr. Moisil" TimișoaraCarnat Cristiana, Stan Ioana
33SeleaTeodoraLic. "Gr. Moisil" TimișoaraManz Dorin, Simulescu Adriana
34StanIonuțC.N.”C.Brediceanu” LugojJeberean M., Ianculescu D.
35StefGiuliaLic. "Gr. Moisil" TimișoaraIordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
36Suta-IenculescuPaulLic. "Gr. Moisil" TimișoaraCarnat Cristiana, Stan Ioana
37TamásLórándLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
38TeleagaBogdanCol.Nat.Bănățean TimișoaraChiriac Domnica/Dragu Felicia
39TemianVladLic. "Gr. Moisil" TimișoaraRosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
40TiseliceDragosLic Teor."W. Shakespeare" TimișoaraCzabor Noemi
41TodeaValentinaC.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor LugojTorok L., Mustață G.
42TomaCristianCol.Nat.Bănățean TimișoaraDragu Felicia/Chiriac Domnica
43Tomiè-HeinrichNicholas-EmanuelLic. Teor."Bartók Béla" TimișoaraIlonczai Zsolt
44VladuIulia-CatalinaColegiul "C.D.Loga" TimișoaraStanga Mirela, Capusan AnaMaria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com