home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anghel Anca Elena Liceul Internaţional de Informatică Boca Valentin, Pandichie Valentin
2 Bulmeza Mihai Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr.24 Anca Knopf
3 Cioltan Marian Alexandru Liceul Teoretic "Jean Monnet" Knopf Anca
4 Coman Ştefania Mara Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Knopf Anca, Frâncu Cristian, Ciobanu Corina
5 Creţu Bogdan Cristian Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Ciobanu Corina
6 Enescu Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Nr.10 "Maria Rosetti" Knopf Anca
7 Enescu Tudor Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Ciobanu Corina, Knopf Anca
8 Frăsineanu Anca Gabriela Liceul Internaţional de Informatică Pandichie Valentin, Boca Valentin
9 Hotnog Andrei Theodor Şcoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti" Nedelcu Cristina
10 Măgureanu Livia Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica
11 Mucenic Bogdan Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica
12 Plopeanu Tudor Liceul Internaţional de Informatică Pandichie Valentin
13 Purcărea Vlad Radu Şcoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti" Kisch Mariana
14 Robu Elena Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica
15 Zaharia Andreea Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica
16 Zamfir Gabriel Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Ciobanu Corina
17 Zloteanu Anastasia Letiţia Şcoala cu clasele I-VIII Nr.175 "Sfântul Nicolae" Knopf Anca


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com