home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 7-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Apolzan Matei Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica, Manz Victor
2 Axenie Theodor Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica, Manz Victor
3 Bondor Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr.175 "Sfântul Nicolae" Knopf Anca
4 Burghelea Ioan Dominic Cristian Colegiul German "Goethe" Coman Isabela, Grigoriu Dan
5 Cuturela Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Kisch Mariana, Cherciu Rodica
6 Gramatovici Paul-Andrei Colegiul Naţional de Informatică "T.Vianu" Cherciu Rodica, Manz Victor
7 Iacoboaea Smaranda Maria Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica
8 Ion Claudiu Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica
9 Josephs Matei Antony Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Kisch Mariana, Cherciu Rodica
10 Mareş Adrian Ştefan Liceul Teoretic "Marin Preda" Kisch Mariana, Ţenţu Isabela
11 Neagu Irina Sc. cu cls.I-VIII Nr.175 "Sf.Nicolae" Knopf Anca
12 Olaru Sabin Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica, Olaru Cristina
13 Pătrăşcanu Casian Şcoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti" Kisch Mariana
14 Pandele Maria Smaranda Şcoala cu clasele I-VIII Nr.133 "General Ion Dragalina" Kisch Mariana
15 Pascu Octavian Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Cherciu Rodica
16 Rogoz Ana Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr.17 "Pia Brătianu" Kisch Mariana
17 Spătaru Ava Colegiul Naţional "Ion Neculce" Knopf Anca
18 Stănescu Mălin Octavian Liceul Internaţional de Informatică Pandichie Valentin
19 Tannous Marc Liceul Internaţional de Informatică Pandichie Valentin
20 Toma Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti" Kisch Mariana
21 Tudose Vlad Adrian Colegiul Naţional de Informatică "T.Vianu" Kisch Mariana
22 Ursu Filip Liceul Internaţional de Informatică Kisch Mariana, Pandichie Valentin
23 Ursu Carol Liceul Internaţional de Informatică Kisch Mariana, Pandichie Valentin
24 Vîlceleanu Bogdan Viorel Şcoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti" Kisch Mariana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com