home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ţuplea Raluca Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Arad Cismaş Lucia, Popescu Adriana
2 Bogdan George Raoul Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
3 Borz Denis Robert Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
4 Buţiu Alexandru Octavian Liceul Pedagogic ”Dimitrie Ţichindeal” Arad Şerban Ionuţ, Sida Mocanu Liliana
5 Cămărăşan Cosmin Grup Şcolar \"Iuliu Maniu\" Arad Stoia Mirela
6 Coleneac Denis Grup Şcolar \"Iuliu Maniu\" Arad Stoia Mirela
7 Dascăl Crina Ioana Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
8 Datcu Bogdan Grup Şcolar "Iuliu Maniu" Arad Todor Maria
9 Gheorghiţa Andreea Bianca Liceul Pedagogic ”Dimitrie Ţichindeal” Arad Şerban Ionuţ, Sida Mocanu Liliana
10 Goşman Alexandru Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Arad Cioran Ramona, Popescu Adriana
11 Hopitea Petru Marcel Liceul Teoretic "Vasile Goldiş" Arad Bodea Carla
12 Horga Robert Grup Şcolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela
13 Kiss Emeşe Grup Şcolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela
14 Mihoc Paul Liceul Pedagogic ”Dimitrie Ţichindeal” Arad Şerban Ionuţ
15 Mihuţ Robert Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
16 Moşuţ Claudiu Grup Şcolar "Iuliu Maniu" Arad Todor Maria
17 Morar Adelin Marius Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
18 Muntean Andrei Alexandru Liceul Teoretic "Vasile Goldiş" Arad Bodea Carla
19 Păsăroiu Alina Ramona Liceul Pedagogic ”Dimitrie Ţichindeal” Arad Şerban Ionuţ
20 Pop-Moldovan Rareş Dionisie Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
21 Popoviciu Diana Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
22 Saladea Sorin Florin Liceul Pedagogic ”Dimitrie Ţichindeal” Arad Şerban Ionuţ
23 Stepan Patrik Aurel Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela
24 Volentir Raul Florin Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Ilea Delia, Cameniţă Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com