home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Agachi Andrei Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Chelba Maria, Ciubotariu Mihaela
2 Albu Alexandru Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Vieru Ilie
3 Alexe Răzvan Colegiul Naţional " Ferdinand I " Bacău Ana Întuneric, Cristina Sichim
4 Apostol Robert Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Laura
5 Arsene Andreea Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Vieru Ilie
6 Baciu Georgiana Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid
7 Bran Cosmin Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid
8 Brinzea Răzvan Ştefan Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Tarasă Daniela
9 Cadaru Lucian-Gabriel Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid
10 Cernica Paul Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri " Bacău Lazăr Ingrid
11 Ciulinaru Andrei Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Chelba Maria, Ciubotariu Mihaela
12 Cojocaru Anca-Ioana Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid
13 Coman Bianca Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Ana Întuneric, Cristina Sichim
14 Frunza Andrei Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Ana Întuneric, Cristina Sichim
15 Ghingheş Ştefan Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri " Bacău Lazăr Ingrid
16 Ghiur Alexandru Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Muraru Crina
17 Grajdeanu Adrian Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Ciubotariu Mihaela
18 Herciu Ionut Claudiu Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Chelba Maria, Ciubotariu Mihaela
19 Iacobeţ Vlad-Adrian Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri " Bacău Lazăr Ingrid
20 Lazar Ciprian Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Ana Întuneric, Cristina Sichim
21 Lupascu Claudia Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Mihaela Lupu
22 Matei Anca Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Timofti Afrodita
23 Mihalache Costantin Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Tarasă Daniela
24 Mocanu Alexandru     Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Muraru Crina
25 Nistor Ciprian-Constantin Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid
26 Petrişor Andrei Colegiul Naţional "Dimitrie Cantemir" Oneşti Ifrim Aliana
27 Popa Răzvan Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Tarasă Daniela
28 Popa Florin Iulian Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Chelba Maria, Ciubotariu Mihaela
29 Popa Ştefan Adrian    Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Muraru Crina
30 Prescura Alexandru Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Ana Întuneric, Cristina Sichim
31 Radu Eduard Adrian Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Mihaela Lupu
32 Radu D.A. Ştefan Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Chelba Maria, Ciubotariu Mihaela
33 Radu V. Ştefan Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Ciubotariu Mihaela
34 Roşca Ana-Maria Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri " Bacău Lazăr Ingrid
35 Rusu Victor-Octavian Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid
36 Sandu Tudor Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Chelba Maria, Ciubotariu Mihaela
37 Tamas Cristian Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Ana Întuneric, Cristina Sichim
38 Udrea Cosmin Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Timofti Afrodita
39 Uglea Edward-Daniel Colegiul Naţional "Dimitrie Cantemir" Oneşti Ifrim Aliana
40 Ungurean Andreea Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Vieru Ilie
41 Ursu Vlad Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Chelba Maria, Ciubotariu Mihaela
42 Vacarasu Ioana Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu " Bacău Vieru Ilie
43 Viscreanu Mihaela Gabriela Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Mihaela Lupu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com