home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Braila

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bărbăcaru Liviu Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila Trufaş Cătălina
2 Başturea Alexandru Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Brăila Ciochină Luminiţa
3 Balaban Gabriel Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Brăila Ciochină Luminiţa
4 Barda Liviu Colegiul National "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina
5 Bucur Loredan Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Brăila Doroftei Simona
6 Burlacu Gabriel Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Brăila Marin Florina
7 Chitaru Vlad Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Moţ Nistor
8 Damoc Francisca Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Arici Liliana
9 Eftimie Diana Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Stanciu Gherghina
10 Gaina Raluca Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Stanciu Gherghina
11 Luca Liviu Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Moţ Nistor
12 Marcu Eliza Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Arici Liliana
13 Mitu Ionuţ Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Arici Liliana
14 Mocanu Valentin Colegiul National "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina
15 Munteanu Ionuţ Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Moţ Nistor
16 Pătraşcu Viorica Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Stanciu Gherghina
17 Poienaru Codrin Victor Colegiul National "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina
18 Prioteasa Vlad Ioan Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Brăila Ciochină Luminiţa, Trofin Diana
19 Sănduleac Cristian Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Arici Liliana
20 Stan Ştefan Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Brăila Ciochină Luminiţa, Trofin Diana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com