home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Iasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŢUCĂR LIANA-ŞTEFANIA Liceul de Informatică "Grigore Moisil" Iaşi ŢIBU MIRELA
2 ALEXANDRU FLORIN-LUCIAN Colegiul Naţional "Emil Racovita" Iaşi ŞERBAN MARINEL
3 ALEXE RAZVAN Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
4 ANDONE MADALIN-EMANUEL Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
5 BALICI ANDREI-DIMITRIE Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" CERCHEZ EMANUELA
6 BANDAC VLAD-CONSTANTIN Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
7 BLEJUSCA SABIN Colegiul Tehnic de Electronica si Telecomunicatii Iasi CHIRILA DOMNICA
8 BRUDARIU BRINDUSA Liceul teoretic "Miron Costin" Pascani MIHAELA ANUSCA
9 BUBUIANU LAURENŢIU Liceul de Informatică "Grigore Moisil" Iaşi IVAŞC CORNELIA, MAFTEI IONEL
10 BUCATARU MIHAI Colegiul National "Emil Racovita" SERBAN MARINEL
11 CAZUC RAZVAN Colegiul National SANDU GHEORGHE
12 CIRDEI CONSTANTIN Liceul Teoretic "Miron Costin" Iasi ALINA SCUTARU
13 DAVIDESCU ELIAN Colegiul National "Emil Racovita" SERBAN MARINEL
14 DIACONU ANCA Colegiul National SANDU GHEORGHE
15 DIMA ANDREEA Colegiul National SANDU GHEORGHE
16 EL-NAZLI AHMAD-CEZAR Colegiul National SANDU GHEORGHE
17 FILIMON MARTA-DIANA Liceul de Informatică "Grigore Moisil" Iaşi IVAŞC CORNELIA, MAFTEI IONEL
18 GRIEROSU PETRU-CLAUDIU Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi GRECU SILVIA
19 GUSA DIANA-ELENA Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
20 HADAMBU ELENA Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi IVASC CORNELIA,MAFTEI I
21 HIRJA LEONARD Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi BUTNARU GABRIELA, PANTIRU MARIANA
22 IACOB ROBERT Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi TIBU MIRELA,LUPU DANIEL
23 IONESCU ROBERT Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi BUTNARU GABRIELA
24 IURASCU ANDREEA Colegiul \"Costache Negruzzi\" MIRON LUCIA
25 LICA BOGDAN Colegiul National "Emil Racovita" SERBAN MARINEL
26 LITIANU RAZVAN Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi IVASC CORNELIA,MAFTEI I
27 LUPASCU CODRIN-ALEXANDRU Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
28 LUPOAIE VLAD Colegiul National "Emil Racovita" SERBAN MARINEL
29 MIHALACHE FLORIN-CLAUDIU Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi IVASC CORNELIA,MAFTEI I
30 NECHITA MIHAI Colegiul National SANDU GHEORGHE
31 ONESIM ROBERT Colegiul National "Emil Racoviţă" Iaşi ŞERBAN MARINEL
32 ONUŢU CODRIN-ŞTEFAN Liceul de Informatică "Grigore Moisil" Iaşi IVAŞC CORNELIA, MAFTEI IONEL
33 PINTILEASA IONUT Liceul teoretic "Miron Costin" Pascani MIHAELA ANUSCA
34 PINTILIE ROBERT Colegiul National "Emil Racovita" SERBAN MARINEL
35 POPESCU ALEXANDRU-CEZAR Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
36 ROMANIUC RADU Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi TIBU MIRELA
37 RUSU ALEXANDRU Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
38 SCANTEIE SEBASTIAN Colegiul "Costache Negruzzi" MIRON LUCIA
39 SESERMAN ADELINA Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi TIBU MIRELA
40 SIMION RADU-FLORIN Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi IVASC CORNELIA,MAFTEI I
41 STAN RARES Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi TIBU MIRELA,LUPU DANIEL
42 STANGACIU DANIELA-RAMONA Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
43 STIRBU RADU Colegiul National "Emil Racovita" SERBAN MARINEL
44 STURZA RAZVAN Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi TIBU MIRELA,LUPU DANIEL
45 TIMOFTE STEFANA Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA
46 TUIU COSTEL Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi TIBU MIRELA
47 UNGUREANU SILVIU Colegiul "Costache Negruzzi" Iaşi MIRON LUCIA
48 VASILE DANIEL Colegiul National "Emil Racovita" SERBAN MARINEL
49 VASLUIANU ANA Liceul teoretic "Miron Costin" Pascani MIHAELA ANUSCA
50 VIZITIU MONICA-MARIA Colegiul National "Emil Racovita" CERCHEZ EMANUELA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com