home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şulea Vlad Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ
2 Ţiplea Tudor Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ
3 Ardelean Ovidiu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Moldovan Rodica
4 Blaga Elisa Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
5 Bratu Laurian Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca
6 Cândea Laura Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Maidan Alin
7 Cerrahoğlu Ömer Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
8 Cherecheş Florian Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Maidan Alin
9 Demian Leon Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" Baia Mare Muntean Rareş
10 Dolha Dan Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Miholca Cristian
11 Dragomir Mihai Bogdan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraş Diana, Kalmar Violeta
12 Dumitru Andrei Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Miholca Cristian
13 Farcaş Simion Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" Baia Mare Muntean Rareş
14 Frunză Adrian Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraş Diana, Kalmar Violeta
15 Hotea Ciprian Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ
16 Kadar David Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
17 Laszlofi Zoltan-Ioan Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Maidan Alin
18 Lauran Alexandru Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Moldovan Rodica
19 Lozba Tudor Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ
20 Medan Florin Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Miholca Cristian
21 Miclăuş Oana Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Moldovan Rodica
22 Moldovan Alin Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ
23 Molnar Gabriel Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" Baia Mare Muntean Rareş
24 Mureşan Sebastian Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Maidan Alin
25 Mureşan Andreea Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ
26 Petrovai Ioana Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ
27 Pomian Aurelian Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Maidan Alin
28 Pop Ioan Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Maidan Alin
29 Pop Dan Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Miholca Cristian
30 Pop Roxana Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta
31 Wegroszta Andrei Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraş Diana, Kalmar Violeta
32 Zenecan Claudiu Bogdan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraş Diana, Kalmar Violeta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com