home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Boca Ştefan Alin Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
2 Borsos Zalán Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin
3 Fărcaş Mădălina Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Viorel Tarta Moga
4 Fodor Zsolt Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
5 Halați Cătălin Mihai Grup Scolar ”Petru Maior” Reghin Szabó Zoltan
6 Hegedűs Zsolt Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Enikő
7 Ignát Loránd Csaba Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin
8 Kelemen Attila Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
9 Lőrinczi István Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
10 Moldovan Răzvan Ioan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
11 Nagy Lajos Loránd Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
12 Oprică Dragoş Vasile Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
13 Pavel Răzvan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
14 Raica Cristian Dumitru Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
15 Szilágyi Ervin Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
16 Ungur Sergiu Ioan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com