home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Olt

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŞTEĂNESCU ALEXANDRU Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Dumitru Alexandru
2 ANDRONESCU OANA Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Dumitru Alexandru
3 BĂLUȚĂ ALEXANDRU Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Drăghici Aurelia
4 BĂRBULESCU REMUS Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta
5 BUCUR FLORIN ADRIAN Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Kovacs Carol - Emil
6 COJOCARU CRISTIAN MARIAN Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Kovacs Carol - Emil
7 CONSTANTIN SORIN Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta
8 COSTEA STEFANIA Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta
9 DOGARU CRISTIAN GABRIEL Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Kovacs Carol - Emil
10 ENE DANIELA Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Kovacs Carol - Emil
11 ISPAS ADRIAN Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Kovacs Carol - Emil
12 JITIANU SORIN Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta
13 LICĂ ION Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Kovacs Carol - Emil
14 MARIN FLORIN Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta
15 NAIDEN ANDRETI Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Voinea Vasile
16 NEACŞU FLAVIA Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Voinea Vasile
17 OSICEANU DANIEL Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Dumitru Alexandru
18 POPESCU ANDREI Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta
19 SANDICĂ COSMINA Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta
20 STĂNESCU MIHAI Colegiul National "A.I. Cuza " Corabia Antonescu Cătălin
21 STAN ALEXANDRU Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Dumitru Alexandru
22 STAN ANDREI Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Voinea Vasile
23 TUDORECI CLAUDIU Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Dumitru Alexandru
24 TULUŞ ANDREI Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Voinea Vasile
25 ZAHARIA COSMIN Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Dumitru Alexandru


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com