home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ANDREI NICOLAE GEORGIAN Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza DICHEI NICOLETA
2 ANDREI ALEXANDRU Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza DICHEI NICOLETA
3 Botezatu Mihai Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Mircea Liliana
4 Coman Laurentiu Florin Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza "Ploiesti EMILIA FRUSINOIU
5 Corlatescu Dragot Georgian Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana/Lica Daniela
6 Costache Ioan Valentin Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Duta Laura
7 Dragomir Ana Maria Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza "Ploiesti EMILIA FRUSINOIU
8 Duma Andrei Dorian Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana/Lica Daniela
9 Fciu Ionut Adrian Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana/Lica Daniela
10 Ghiorghe Mihaita Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina Constantin Natalia, Geangu Iulia
11 Ionita Iulian Madalin Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Duta Laura
12 Jalba Iulia Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
13 Nicolae Andrei Gabriel Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza "Ploiesti EMILIA FRUSINOIU
14 Preda Anca Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza MILEA SORIN
15 Purice Andrei Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
16 Secareanu Dan Mihai Colegiul National Jean Monnet Visinescu Violeta Maria
17 STICLARU GEORGE Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza MILEA SORIN
18 Stroescu Ana Raluca Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza "Ploiesti EMILIA FRUSINOIU
19 Tamas Iulia Colegiul National Mihai Viteazul Georgescu Alice
20 Toma Iulian Florin Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Ploiesti Andreescu Irene Georgiana
21 Vendrami Andrei Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Duta Laura


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com