home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Badian Ioana Colegiul National O. Goga Sibiu Patcas Felicia
2 Banicioiu Iosif Colegiul National O. Goga Sibiu Patcas Felicia
3 Boian Sebastian Traian Liceul Teoretic A. Sever Medias Gabriela Salcaian
4 Caprariu Andrei Colegiul National O. Goga Sibiu Patcas Felicia
5 Cheslerean Calin Liceul Teoretic A. Sever Medias GabrielaSalcaian
6 Chirnogea Catalin Adrian Scoala Nationala de Gaz Medias Vinti Margareta
7 Cioaca Alina Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Oancea Monica
8 Constantinescu Constantin Colegiul National S. von Brukenthal Sibiu Florea Delilah
9 Cosma Alexandru Liceul Teoretic St. L. Roth Medias Blezu Claudia
10 Cretu Catalin Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Oancea Monica
11 Cumpanasu Florin Cristian Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Oancea Monica
12 Dobrin Marius Sergiu Colegiul National O. Goga Sibiu Patcas Felicia
13 Duma Razvan Nicolae Liceul Teoretic A. Sever Medias Gabriela Salcaian
14 Fleseriu Alexandru Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Stanculescu Adina
15 Florescu Clarisa Scoala Nationala de Gaz Medias Vinti Margareta
16 Foloba Anca Stefania Scoala Nationala de Gaz Medias Vinti Margareta
17 Gecasan Teodora Liceul Teoretic St. L. Roth Medias Blezu Claudia
18 Gligor Gabi Nistor Colegiul National S. von Brukenthal Sibiu Florea Delilah
19 Grigoras Mihai Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Oancea Monica, Preda Georgeta
20 Hegyes Antonius Cezar Colegiul National S. von Brukenthal Sibiu Florea Delilah
21 Holdis Eduard Paul Liceul Teoretic A. Sever Medias Gabriela Salcaian
22 Ienciu Isabela Maria Colegiul National O. Goga Sibiu Patcas Felicia
23 Lupean Horatiu Stefan Scoala Nationala de Gaz Medias Vinti Margareta
24 Marin Dragos Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Oancea Monica, Preda Georgeta
25 Marincu Robert Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Stanculescu Adina
26 Mihaescu Marius Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Stanculescu Adina
27 Pop Eudard Colegiul National S. von Brukenthal Sibiu Florea Delilah
28 Schiau Marius Ioan Liceul Teoretic A. Sever Medias Gabriela Salcaian
29 Stanciu Adrian Liceul Teoretic A. Sever Medias Gabriela Salcaian
30 Stoica Alexandru Vasilica Colegiul National O. Goga Sibiu Patcas Felicia
31 Stoinea Gabriel Colegiul National Gh. Lazar Sibiu Stanculescu Adina
32 Suciu Paul Alex Liceul Teoretic A. Sever Medias Gabriela Salcaian
33 Surd Andrei Ioan Colegiul National O. Goga Sibiu Patcas Felicia
34 Voica Naomi Liceul Teoretic St. L. Roth Medias Blezu Claudia
35 Zegreanu Cristian Ioan Scoala Nationala de Gaz Medias Vinti Margareta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com