home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bordeasu Dorin Liceul Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana
2 Ciora Edmond Liceul Teoretic Bartok Bela Timişoara Mauzer Erika
3 Cristescu Bianca Cristina Liceul Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
4 Galbinasu Marius Colegiul National Banatean Toma Rodica, Branga Monica
5 Groza Marius Liceul Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
6 Horak Andrei Liceul Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
7 Leontiuc Ioana Liceul Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
8 Luchian Darius Gratian Colegiul Naţional C.D. Loga Timişoara Toma Amalia, Nicolin Spomenca
9 Matei Razvan Colegiul Naţional C.D. Loga Timişoara Waszko Silvia, Cuzma Aurora
10 Ordog István Liceul Teoretic Bartok Bela Timişoara Mauzer Erika
11 Palfi Andreea Colegiul National Banatean Toma Rodica, Branga Monica
12 Pauliş Bogdan Colegiul National C. Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Ianculescu D., Jeberean M., Vida C.
13 Sarca Adela Liceul Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
14 Stefănică Alexandru Liceul Grigore Moisil Timişoara, Palatul Copiilor Timişoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia, Gheju Nina
15 Sugariu Claudiu Colegiul Naţional C.D. Loga Timişoara Stângă Mirela, Boar Renata
16 Szilveszter István Liceul Teoretic "Bartók Béla" Timişoara Mauzer Erika
17 Taroi Radu Colegiul National Banatean Toma Rodica, Branga Monica
18 Tripa Ioana Liceul Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
19 Turcu Marius Liceul Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com