home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  

Stiri

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate rezultatele de la gimnaziu

27 martie 2011 - ora 17:00 Au fost postate testele si solutiile problemelor de la gimnaziu

22 martie 2011 Au fost postate evaluatoarele la clasele 9 - 12 in Sectiunea Subiecte !

19 martie 2011 Au fost postate subiectele OJI 2011 si descrierea solutiilor problemelor de liceu - Sectiunea Subiecte !

1 martie 2011 Au fost postate regulamentele si precizarile privind OJI 2011

1 martie 2011 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2011 - locuri_oni2011.xls

11 martie 2011 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru concurentii OJI si ONI - OJI_ONI_good_practice.pdf

11 martie 2011 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Vaslui

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŞOPRON OCTAVIAN COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINĂ" VASLUI RĂŞCANU LIDIA, DANDEŞ EDUARD
2 ACIOBĂNIŢEI BOGDAN COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINĂ" VASLUI BOGOS GEORGETA
3 BÂGU ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "GH. ROŞCA CODREANU" BÂRLAD VLAD GIURCANU
4 BOGHIU ŞERBAN LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" VASLUI URSU VASILE
5 CHIRICA COSTIN GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL "ŞTEFAN PROCOPIU" VASLUI CIURESCU FLORICA
6 CIOBANU RALUCA ADELINA GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL "ŞTEFAN PROCOPIU" VASLUI CIURESCU FLORICA
7 COZMA LAURENŢIU COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINĂ" VASLUI BOGOS GEORGETA
8 IVANOVICI VLAD COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ ” HUŞI DAISA RODICA
9 LEUŞTEAN TUDOR GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL "ŞTEFAN PROCOPIU" VASLUI CIURESCU FLORICA, LEUŞTEAN CRISTINA
10 NECHIFOR MARIA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" BÂRLAD MOCANU BOGDAN
11 PĂDURARU ADRIAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" BÂRLAD MOCANU BOGDAN
12 POPA SILVIU GABRIEL GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL "ŞTEFAN PROCOPIU" VASLUI CIURESCU FLORICA
13 POPA ALEXANDRU ŞTEFAN GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL "ŞTEFAN PROCOPIU" VASLUI CIURESCU FLORICA
14 POPOVICI DANIEL COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ ” HUŞI DAISA RODICA
15 ROŞCA MARIA COLEGIUL NAŢIONAL "GH. ROŞCA CODREANU" BÂRLAD ION GRĂDINARU
16 SAVA MARIUS CRISTIAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" BÂRLAD MOCANU BOGDAN
17 SILION DRAGOŞ COLEGIUL NAŢIONAL "GH. ROŞCA CODREANU" BÂRLAD ION GRĂDINARU
18 VARACIUC MARIUS GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL "ŞTEFAN PROCOPIU" VASLUI CIURESCU FLORICA
19 VOLOCARU SERGIU ADRIAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVIŢĂ " VASLUI URSU GABRIELA
20 ZUZU DAVID LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" VASLUI NICU VLAD


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com