home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate



30 martie 2011 - ora 19:21 - Au fost publicate rezultatele OJI 2011 Gimnaziu dupa solutionarea contestatiilor

Recomandam consultarea site-ului intrucat e posibil sa apara modificari ca urmare a schimbarii optiunilor unor elevi calificati pentru olimpiade la alte discipline.
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a


Clasa a 6-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 BB_6_01 Caragicu Robert Andrei Bucuresti Cherciu Rodica 100 70 170  calificat  
2 BB_6_08 Sănduleac Vlad Alexandru Bucuresti Cherciu Rodica, Kisch Mariana 100 60 160  calificat  
3 CT_6_04 Chichirim George Constanta Răvoiu Daniela 100 50 150  calificat  
4 AG_6_02 Costea Călin Arges Constantinescu Cristina 100 50 150  calificat  
5 BB_6_04 Marian Darius Bucuresti Kisch Mariana , Cherciu Rodica 100 50 150  calificat  
6 BB_6_07 Pavel Ana-Oriana Gabriela Bucuresti Homorodean Marcel, Cherciu Rodica, Manz Victor 100 50 150  calificat  
7 PH_6_12 Prahoveanu Andrei Prahova Morcovescu Mihaela 100 50 150  calificat  
8 TM_6_01 Rochian Vlad Mihai Timis Centrul de excelenta 100 50 150  calificat  
9 AG_6_03 Dumitru Corneliu Vlad Arges Vlad Marian 100 48 148  calificat  
10 PH_6_08 Nicolescu Răzvan Prahova Lica Daniela, Arseni Florentina 100 48 148  calificat  
11 BB_6_15 Dinu Smaranda Bucuresti Kisch Mariana 100 40 140  calificat  
12 VL_6_05 Drăgan Valentin Valcea Bonciu Andreea, Arişanu Ana Maria 100 36 136  calificat  
13 BB_6_16 Friptu Ştefan Petru Bucuresti Kisch Mariana 73 60 133  calificat  
14 BB_6_12 Costea Vlad Alexandru Bucuresti Pandichie Valentin, Kisch Mariana 100 26 126  calificat  
15 BB_6_06 Pascadi Alexandru Bucuresti Cherciu Rodica 76 50 126  calificat  
16 BB_6_14 Bunea Dragoş Mihai Bucuresti Kisch Mariana 100 16 116  calificat  
17 BB_6_05 Martac Dragoş Bucuresti Cherciu Rodica 100 16 116  calificat  
18 SV_6_03 Şlincu Şerban Ştefan Suceava Şoiman Ştefania 74 40 114  calificat  
19 BB_6_18 Cruceru Cristian Vlad Bucuresti Kisch Mariana 94 20 114  calificat  
20 BB_6_02 Constantinescu Antonia Maria Bucuresti Cherciu Rodica, Kisch Mariana 70 42 112  calificat  
21 BB_6_09 Secară Ion Alexandru Bucuresti Cherciu Rodica 47 64 111  calificat  
22 BB_6_11 Constantinescu Andrei Costin Bucuresti Pandichie Valentin 100 0 100  calificat  
23 BB_6_17 Stanciu Andrei Cristian Bucuresti Knopf Anca 100 0 100  calificat  
24 BB_6_13 Tran Bach Lam Bucuresti Kisch Mariana, Pandichie Valentin 100 0 100  calificat  
25 DJ_6_01 Iordache Ioan Bogdan Dolj Preoteasa Cezarian 67 32 99  calificat  
26 IS_6_02 BERBINSCHI TUDOR Iasi GH.SANDU, G.CONEA 55 36 91  calificat  
27 VL_6_02 Persu Cristian Valcea Bonciu Andreea, Arişanu Ana Maria 46 40 86  calificat  
28 IS_6_03 GOTCĂ ADRIAN Iasi LUPU DANIEL 73 0 73  calificat  
29 BB_6_10 Vasilescu Iulius Alexander Bucuresti Cherciu Rodica 50 18 68  calificat  
30 AG_6_01 Leica Vlad Arges Pestriţu Luminiţa 51 12 63  calificat  
31 CT_6_10 Niţă Vlad Constanta Răvoiu Daniela 50 4 54  calificat  
32 MM_6_01 Ilieş Andreea Maramures Bodnariuc Dćnuţ 34 16 50  calificat  
33 BB_6_20 Mihalcu Alexandru Bucuresti Kisch Mariana 30 16 46  calificat  
34 OT_6_02 EL-DIMIRDASH ABIR Olt Bălan Violeta 35 8 43  calificat  
35 IS_6_08 AGACHE GABRIEL Iasi MIRON LUCIA 0 40 40  calificat  
36 PH_6_03 Matei Andreea Maria Prahova RīpeanuLuminiţa 0 40 40  calificat  
37 AG_6_05 Moloceniuc Alexandru George Arges Cioară Paula 0 40 40  calificat  
38 BR_6_01 Paun Matei Braila Cristian Toncea 40 0 40  calificat  
39 GR_6_01 STAN MARIUS BOGDAN Giurgiu GOGOAȘE FLORINA 40 0 40  calificat  
40 BZ_6_01 Burlacu Cristian Buzau Pop Anna-Maria 30 8 38     
41 AG_6_04 Ene Andrei Nicolae Arges Cioară Paula 27 8 35     
42 CJ_6_01 Perşa Paul Cluj Mihalea Giurgea, Diana Vezentan, Sonia Petrila 19 12 31     
43 OT_6_05 PĪRLEA CĂTĂLIN ALEXANDRU Olt Olteanu Cristina 6 24 30     
44 SV_6_01 Hluşneac Maria Suceava Şoiman Ştefania 0 16 16     
45 BB_6_03 Drăghici Andrei Bucuresti Kisch Mariana, Cherciu Rodica 3 12 15     
46 OT_6_03 NICULA DIANA Olt Bălan Violeta 15 0 15     
47 VN_6_02 Ilie Andrei Vrancea Maria Patrascu 0 12 12     
48 IS_6_09 BEJAN MĂDĂLINA Iasi NIŢESCU DORINA 6 4 10     
49 PH_6_13 Pinţea Teodor Ştefan Prahova RīpeanuLuminiţa 9 0 9     
50 PH_6_01 Avramescu Ioana Sorina Prahova Stanciu Mihaela Carmen 0 8 8     
51 VS_6_01 CIREŞ MARA Vaslui URSU VASILE 0 8 8     
52 PH_6_14 Dănescu Alexandra Prahova RīpeanuLuminiţa 7 0 7     
53 IS_6_01 CIOCOIU RĂZVAN Iasi SANDU GHEORGHE 6 0 6     
54 NT_6_01 Iordache Alexandru Neamt Podbereschi Maria 6 0 6     
55 PH_6_02 Istrate Ruxandra Prahova RīpeanuLuminiţa 6 0 6     
56 OT_6_01 ANDRONACHE DANIEL Olt Bălan Violeta 4 0 4     
57 DB_6_01 ANGHEL IONUT PETRISOR Dambovita Tudorache Mariana 4 0 4     
58 CT_6_06 Florescu Tiberiu Constanta Rusu Anda 4 0 4     
59 DB_6_02 MIHAILA IRINA MARIA Dambovita Tudorache Mariana 4 0 4     
60 PH_6_07 Tudose Mihai Tiberiu Prahova RīpeanuLuminiţa 0 4 4     
61 PH_6_06 Popescu Ioana Cristina Prahova RīpeanuLuminiţa 3 0 3     
62 CJ_6_04 Şipoş Eduard Cluj Szalontai Robert 0 0 0     
63 CT_6_11 Ţepeş Filip Constanta Niţu Alina 0 0 0     
64 IS_6_05 AMARANDEI ADRIAN Iasi GRECU SILVIA 0 0 0     
65 OT_6_06 ANDREESCU MARIA Olt Frăsineanu Titus Siliviu 0 0 0     
66 BC_6_01 Antohi Robert-Teodor Bacau Lazăr Ingrid 0 0 0     
67 CT_6_01 Apetrei Mădălina Constanta Răvoiu Daniela 0 0 0     
68 VN_6_01 Apostu Diana Vrancea Maria Patrascu 0 0 0     
69 OT_6_07 BĂȚĂGUI VLAD Olt Frăsineanu Titus Siliviu 0 0 0     
70 IS_6_06 BRISTAN ANDREI Iasi GRECU SILVIA 0 0 0     
71 TM_6_02 Brumar Raul Timis Fanaru Rodica / centrul de excelenta 0 0 0     
72 CT_6_03 Bucovală Diana Constanta Răvoiu Daniela 0 0 0     
73 VS_6_04 CĂRARE MĂDĂLINA Vaslui CIURARIU CRISTINA 0 0 0     
74 CL_6_01 CĀNPULUNGEANU INA Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
75 CJ_6_02 Chereş Ioana Cluj Chereş Adriana, Budişan Mirela 0 0 0     
76 VS_6_05 CĪRNICIANU VIORELA Vaslui CIURARIU CRISTINA 0 0 0     
77 CL_6_02 CODARCEA EDWARD ANDREI Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
78 IS_6_10 COLIN THEODOR Iasi GRECU SILVIA 0 0 0     
79 MM_6_02 Demeter Daniela Maramures Bodnariuc Dćnuţ 0 0 0     
80 BC_6_03 Diaconescu Dragoş Bacau Lazăr Ingrid 0 0 0     
81 VS_6_02 DIMA MIHNEA Vaslui URSU VASILE 0 0 0     
82 GL_6_06 Găiceanu Teodora Galati Balacea Georgeta 0 0 0     
83 GL_6_11 Ghioci Ştefan Galati Balacea Georgeta 0 0 0     
84 VL_6_04 Grigore Mihnea Theodor Valcea Cataragă Issabela 0 0 0     
85 CT_6_07 Hagi Ionuţ Nichi Constanta Grasu Antoaneta 0 0 0     
86 CL_6_03 HARTON DAVID Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
87 CL_6_04 HARTON MARIA Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
88 HD_6_02 Iacob Cristian Paul Hunedoara Coman Brīnduşa 0 0 0     
89 CL_6_09 IOANA COSTIN Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
90 BC_6_04 Ionescu Ştefan Bacau Lazăr Ingrid 0 0 0     
91 CS_6_01 Iovćnicć Sebastian Caras-Severin Dobren Raluca 0 0 0     
92 CT_6_08 Ipate Cristina Constanta Răvoiu Daniela 0 0 0     
93 SV_6_02 Lepărdă Răzvan Mihai Suceava Brădăţan Claudiţa 0 0 0     
94 BZ_6_03 Lungu Vlad Buzau Alin Burţa 0 0 0     
95 IS_6_04 LUPU GHEORGHE Iasi GRECU SILVIA 0 0 0     
96 VS_6_03 MĀNDRESCU ANDU Vaslui URSU VASILE 0 0 0     
97 GL_6_07 Martinis Dragoş Galati Balacea Georgeta 0 0 0     
98 AB_6_01 MARUNEAC VLAD Alba Dragus Daniela 0 0 0     
99 CS_6_02 Miculescu Adrian Caras-Severin Dobren Raluca 0 0 0     
100 CL_6_05 MIHAI ALEXANDRU Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
101 GJ_6_01 Milcu Gabriel Gorj Şandru Oana 0 0 0     
102 VN_6_04 Militaru Andreea Vrancea Maria Patrascu 0 0 0     
103 BC_6_05 Miron Victor Bacau Lazăr Ingrid 0 0 0     
104 PH_6_04 Mitu Teodora Ioana Prahova RīpeanuLuminiţa 0 0 0     
105 GL_6_01 Mocanu Alexandru Galati Balacea Georgeta 0 0 0     
106 CT_6_09 Năstase Adina Ştefania Constanta Iusuf Narcis 0 0 0     
107 PH_6_05 Nistorică Vladimir Alexandru Prahova RīpeanuLuminiţa 0 0 0     
108 VL_6_03 Papa Victor Valcea Bonciu Andreea, Arişanu Ana Maria 0 0 0     
109 CL_6_06 PARTAC ANDREI Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
110 GL_6_05 Podaşcă Andreea Galati Cobzaru Luminiţa 0 0 0     
111 CJ_6_03 Preda Rareş Cluj Chereş Adriana, Miclea Adrian 0 0 0     
112 BB_6_19 Puiu Antonio Andrei Bucuresti Boca Valentin 0 0 0     
113 IS_6_07 RĂDUCANU ANDREI Iasi GRECU SILVIA 0 0 0     
114 VL_6_01 Raban Roxana Valcea Bonciu Andreea, Arişanu Ana Maria 0 0 0     
115 GL_6_03 Racoviţă Radu Galati Cobzaru Luminiţa 0 0 0     
116 CJ_6_05 Stan Andrei Cluj Szalontai Robert 0 0 0     
117 CL_6_07 STAN SEBASTIAN DANIEL Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
118 OT_6_04 STANCIOIU OANA Olt Bălan Violeta 0 0 0     
119 BZ_6_02 Statescu Mihaela Buzau Pop Anna-Maria 0 0 0     
120 GJ_6_02 Trocan Andrei Gorj Şandru Oana 0 0 0     
121 GL_6_08 Ungureanu Paul Galati Cobzaru Luminiţa 0 0 0     
122 BT_6_01 UNGUREANU MIHNEA Botosani PANAETE ADRIAN, NOUR DANIELA 0 0 0     
123 CL_6_08 VĂTĂŞELU ANDREI Calarasi PETCU DORU 0 0 0     
124 CS_6_03 Veciunca Toma Caras-Severin Dobren Raluca 0 0 0     
125 GL_6_10 Vulpe Alexandru Galati Ciocănel Adriana 0 0 0     
126 VS_6_06 ZAHARIA MĂDĂLINA-GABRIELA Vaslui CIURARIU CRISTINA 0 0 0     
127 MM_6_03 Zuniga Andru Maramures Filip Adela 0 0 0     


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com