home ONI 2011 oji2011 InfONline 2011 Pregatire Lot - Sibiu 2011
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate



30 martie 2011 - ora 19:21 - Au fost publicate rezultatele OJI 2011 Gimnaziu dupa solutionarea contestatiilor

Recomandam consultarea site-ului intrucat e posibil sa apara modificari ca urmare a schimbarii optiunilor unor elevi calificati pentru olimpiade la alte discipline.
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a

Clasa a 8-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 IS_8_02 ANDRICI CEZAR-CONSTANTIN Iasi IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA 100 100 200    calificat
2 BN_8_01 Buhai Rareş Bistrita-Nasaud Gălăţan Susana, Gălăţan Constantin 100 100 200    calificat
3 BB_8_09 Chirică Florin Bucuresti Kisch Mariana 100 100 200    calificat
4 NT_8_01 Crăciun Adrian-Petru Neamt Pughineanu Carmen 100 100 200    calificat
5 MS_8_02 Dan Alexandru Mures Suteu Mariana, Cremene Dorin 100 100 200    calificat
6 VL_8_01 Gavrilescu Marius Valcea Arişanu Ana Maria 100 100 200    calificat
7 IS_8_05 NETEDU ANDREI-MIRCEA Iasi IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA 100 100 200    calificat
8 BH_8_02 Nicoara Ionut Bihor 100 100 200    calificat
9 AG_8_03 Onofre Cosmin Cristian Arges Tătulea Maria 100 100 200    calificat
10 GL_8_02 Profir Tudor Galati Iordachi Lizeta 100 100 200    calificat
11 DJ_8_02 Vasile Ioana Dolj Coravu Laura 100 100 200    calificat
12 BR_8_03 Crestez Paul Braila Cristian Toncea, Savu Ileana 95 100 195    calificat
13 BB_8_01 Hărşan Valentin-Marius Bucuresti Manz Victor, Cherciu Rodica 95 100 195    calificat
14 PH_8_03 Ilie Andrei Prahova RÓpeanuLuminiţa, Georgescu Alice Camelia 95 100 195    calificat
15 PH_8_02 Marin Tiberiu Prahova Lincan Iulia,Georgescu Alice Camelia 95 100 195    calificat
16 BB_8_04 Popa Tudor Marian Bucuresti Cherciu Rodica, Manz Victor 95 100 195    calificat
17 BB_8_05 Stoica Vlad Bucuresti Manz Victor, Cherciu Rodica 95 100 195    calificat
18 CJ_8_01 Velea Alexandru Cluj Mariana Mariş 95 100 195    calificat
19 BB_8_08 Zloteanu Adrian Nichita Bucuresti Knopf Anca 95 100 195    calificat
20 BB_8_06 Cristian Alexandru Bucuresti Knopf Anca 100 90 190    calificat
21 AG_8_02 Oncescu Andreea Maria Arges Tătulea Maria 100 84 184    calificat
22 BR_8_04 Musat Alin Braila Cristian Toncea, Ciurea Silvia 80 100 180    calificat
23 PH_8_04 Ioniţă Bogdan Constantin Prahova Mircea Liliana 70 100 170    calificat
24 BT_8_02 POPOVENIUC MIRCEA Botosani CHIRA LILIANA, CETCP 100 68 168    calificat
25 DJ_8_01 Radulescu Adrian Dolj Coravu Laura 95 60 155    calificat
26 PH_8_01 Lincan Alexandru Prahova Lincan Iulia, Georgescu Alice Camelia 50 100 150    calificat
27 BN_8_02 Uţiu Nechita Bistrita-Nasaud Gălăţan Susana, Gălăţan Constantin 95 52 147    calificat
28 BR_8_05 Serbanescu Teodora Braila Savu Ileana 35 100 135    calificat
29 DJ_8_03 Stanca Ciprian Dolj Coravu Laura 95 36 131    calificat
30 IS_8_01 ROSCA VALENTIN Iasi SANDU GHEORGHE 85 44 129    calificat
31 BZ_8_01 Suditu Thomas Cristian Buzau Zugravu Petre 85 44 129    calificat
32 BB_8_03 Petrescu Tudor Bucuresti Cherciu Rodica, Manz Victor 30 92 122    calificat
33 DJ_8_05 Miu Alexandra Dolj 100 20 120    calificat
34 IS_8_04 MIRON ALEXANDRU Iasi IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA 15 100 115    calificat
35 AG_8_04 SătÓrbaşa Andrei Arges Tătulea Maria 100 12 112    calificat
36 BH_8_01 Halalai Andrei Bihor 85 20 105    calificat
37 BR_8_02 Popa Andreea Maria Braila Cristian Toncea, Ciurea Silvia 60 44 104    calificat
38 PH_8_05 Avram Tudor Mihai Prahova Mircea Liliana 0 100 100    calificat
39 MM_8_03 Bodnariuc Dan-Alexandru Maramures Bodnariuc D„nuţ, Hotea Sorin 0 92 92    calificat
40 BB_8_07 Christescu Matei Serban Bucuresti Cutieru Andreea 30 60 90    calificat
41 CJ_8_04 Tudorică Andrei Cluj Edmond Butyka 20 68 88     
42 BB_8_10 Samer Gabriela Bucuresti Knopf Anca 25 60 85     
43 BB_8_02 Mălcică Teodor Bucuresti Kisch Mariana, Cherciu Rodica 15 68 83     
44 DB_8_02 Banu Cristian Dambovita Vlad Catalina 80 2 82     
45 CJ_8_02 Bălănescu Rosana Cluj Miclea Adrian 60 20 80     
46 GL_8_03 Bulai Alin Galati Ciocănel Adriana 15 60 75     
47 BB_8_11 Buturugă Alexandra Bucuresti Knopf Anca 15 60 75     
48 PH_8_06 Matache Cristian Răzvan Prahova Mircea Liliana 50 22 72     
49 PH_8_07 Paraschiv George Prahova Mircea Liliana 20 52 72     
50 SJ_8_01 Puşcaş Sergiu Salaj Morar Florin 50 20 70     
51 GL_8_01 Roşu Alexandru Galati Anton Violeta 15 44 59     
52 IS_8_03 PASCARU COSMIN Iasi MAFTEI IONEL 30 28 58     
53 DJ_8_06 Pantelimon Karla Dolj Coravu Laura 10 44 54     
54 IS_8_09 BOTOLAN CEZAR Iasi IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA 30 20 50     
55 GR_8_01 IORDAN VLAD Giurgiu GOGOAȘE FLORINA 50 0 50     
56 GJ_8_01 Pogonaru Mihai Gorj Pera MIhaela 25 20 45     
57 MH_8_01 Vergheleţ Maria Mehedinti Zagara Gabriela 0 44 44     
58 BR_8_01 Dumitru Andreea Braila Ciurea Silvia 40 0 40     
59 DB_8_01 Sandoiu Fernando Dambovita Arabagiu Ciprian, Elena Dumitrescu 15 20 35     
60 SV_8_01 Şuiu Ciprian Suceava Ştefanescu Narcisa 30 2 32     
61 DJ_8_04 Balu Stefanita Cristian Dolj Preoteasa Cezarian 30 2 32     
62 AG_8_05 Manoloiu Ionuţ Alexandru Arges Vlad Marian 10 20 30     
63 VL_8_02 Pavăl Teodor Valcea Mlisan Mirela 10 20 30     
64 BT_8_01 ARNĂUTU ALEXANDRU Botosani CHIRA LILIANA, CETCP 0 20 20     
65 TM_8_01 Cazacu Robert† Timis †Nina Gheju 20 0 20     
66 MS_8_01 Bălaş Tudor Mures Olariu Adrian, Botezan Claudia 15 2 17     
67 IS_8_08 STOIAN VICTOR-ANDREI Iasi MAFTEI IONEL 15 2 17     
68 CJ_8_03 Pop Darius Cluj Szalontai Robert 15 0 15     
69 IS_8_06 ARVINTE RAZVAN Iasi IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA 5 0 5     
70 GL_8_04 Ciobotariu Cosmin Galati Ciocănel Adriana 5 0 5     
71 SM_8_01 Dobai Bernadett Satu-Mare BŠlint Zsuzsa, Demeter Csaba 5 0 5     
72 VS_8_03 MAZILU GEORGE VIOREL Vaslui NICU VLAD 5 0 5     
73 MM_8_02 Bedeoan Alexandru Maramures Bodnariuc D„nuţ 0 2 2     
74 MM_8_04 Cr„ciun Cristian Maramures Biz„u Florin 0 2 2     
75 MS_8_03 Gherman Anda Mures Berbecar Mihaela, Botezan Claudia 0 2 2     
76 TM_8_03 Krisan Vlad Timis †Nina Gheju 0 2 2     
77 TM_8_02 Vanca Gabriel Timis Nina Gheju 0 2 2     
78 CT_8_01 Aleca Daniel Constanta Gear‚p Mihaela 0 0 0     
79 GR_8_03 BĂNARU DANIEL Giurgiu GOGOAȘE FLORINA 0 0 0     
80 MM_8_05 Bag Raul Maramures Albu Dumitru 0 0 0     
81 VN_8_02 Burga Alexandru Vrancea Marilena Oprea 0 0 0     
82 VS_8_01 CIMPOEŞU ANDREI TEODOR Vaslui NICU VLAD 0 0 0     
83 IS_8_07 CIOBOTARU ROBERT Iasi NITESCU DORINA 0 0 0     
84 VS_8_02 CONDORACHI DIANA Vaslui NICU VLAD 0 0 0     
85 VN_8_01 Oprea Corina Vrancea Marilena Oprea 0 0 0     
86 GR_8_04 PĂLĂNGEAN DENIS ANDREI Giurgiu GOGOAȘE FLORINA 0 0 0     
87 GL_8_05 Prodan Marius Galati Ciocănel Adriana 0 0 0     
88 NT_8_02 Tudose Alexandru Neamt Nour Georgeta 0 0 0     
89 GJ_8_02 Văduva Andreea Gorj Şandru Oana 0 0 0     
90 IS_8_10 VLAD VICTOR Iasi IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA 0 0 0     


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com