home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Iasi

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ALEXANDRU ALBERT Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
2 ARSENE ROBERT Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA, MAFTEI IONEL
3 BALAN ROBERTA Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
4 BOESCU MARCUS Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA
5 BORZA MARIA Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
6 BRINZILA MARIA Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
7 BUNDUC MARIA Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA GRADINARIU MARIANA
8 BUTNARASU MARIA Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
9 CALDARESCU TUDOR Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ
10 COZIANU MIRUNA Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ
11 CREANGA ADRIAN Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
12 CRETULESCU STEFAN Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
13 ENACHE CEZAR Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
14 ENASESCU VLAD Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
15 GOANTA MATEI COSMIN Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
16 HARABAGIU RADU NICOLAE Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ
17 LITA IONUT Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA GRADINARIU MARIANA
18 MUNTEANU TEODORA Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA GRADINARIU MARIANA
19 NISTOR MIHAIL Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA
20 PETRISOR ANDREI Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ
21 PLUGARU ALEXANDRU Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ
22 POPA ALEXANDRA IOANA Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ
23 POPEL STEFAN CORNELIU Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ
24 ROSCAN BIANCA Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA, MAFTEI IONEL
25 ROSU MATEI STEFAN Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA, MAFTEI IONEL
26 SANDU ANDREI Colegiul National SANDU GHEORGHE
27 TARCAN ALEXANDRU Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA GRADINARIU MARIANA
28 TEODORESCU VLAD ALEXANDRU Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
29 TOMA ALEXANDRA Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA GRADINARIU MARIANA
30 TURCUMAN VLAD Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA, MAFTEI IONEL
31 VIZITEU DAVID ANDREI Scoala "Titu Maiorescu" Iasi AC?LFOAIE MIHAELA
32 ZAHARIA RALUCA PETRONELA Scoala "Titu Maiorescu" Iasi AC?LFOAIE MIHAELA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro