home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Băcilă Bogdan Ioan Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Onac Sebastian
2 Bogdan David Colegiul Naţional "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Elena
3 Bucur Beniamin Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Lebădă Monica
4 Cetină Alexandru Vasile Colegiul Naţional "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
5 Decean Ovidiu Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin
6 Gyalay Paul Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Drăguş Daniela
7 Heutschi Vlad Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Drăguş Daniela
8 Jurj Călin Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela
9 Marc Paul Ispas Colegiul Naţional "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Elena
10 Neag Paul Cătălin Colegiul Naţional "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
11 Nica Dan Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela
12 Popescu Ioan Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Marian Luminiţa
13 Rad Daniel Emanuel Liceul Teoretic "Petru Maior " - OCNA MUREŞ Tia Corina Maria
14 Rus Andrei Colegiul Naţional "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiţă Romanţa
15 Sărătean Cătălin Colegiul Naţional "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiţă Romanţa
16 Sătmărean Paul Ioan Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Onac Sebastian
17 Seicean Andrei Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
18 Spătăcean Daniel Colegiul Naţional "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiţă Romanţa
19 Stănilă Ionuţ Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Drăguş Daniela
20 Stanciu Daniela Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Drăguş Daniela
21 Tica Nicoleta Iulia Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
22 Vasiu Vasile Alin Colegiul Naţional "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Elena


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro