home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şchiopu Vlad Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela
2 Andruş Andreas Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Lebădă Monica
3 Blănaru Vlad Colegiul Naţional "Inochentie Micu Clain " - BLAJ Deheleanu Ovidiu
4 Butuza Andrei Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Mureşan Laura
5 Condurache Bogdan Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Lebădă Monica
6 Grosu Damian Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Teglaş Maria
7 Ianc Andrei Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Mureşan Laura
8 Isăilă Ioan Andrei Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
9 Iuga Mihai Colegiul Naţional "Inochentie Micu Clain " - BLAJ Dancu Iulian
10 Jugariu Mihai Colegiul Naţional "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
11 Linuţ George Ionuţ Colegiul Naţional "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
12 Man George Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela
13 Mucea Andreea Elena Colegiul Naţional "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae Virgil
14 Muntea Andrei Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Mureşan Laura
15 Neag Ilie Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Lebădă Monica
16 Nicola Claudiu Gheorghe Colegiul Naţional "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae Virgil
17 Onofrei Felix Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Teglaş Maria
18 Petruţa Andrei Nicolae Colegiul Naţional "Avram Iancu" - Cīmpeni Berindeie Nicolae Virgil
19 Rusu Elisei Andrei Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
20 Săftoiu Darius Colegiul Naţional "Lucian Blaga" - SEBEŞ Lebădă Monica
21 Suciu Vasile Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin
22 Trif Paul Colegiul Naţional "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
23 Turean Christine Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" - ALBA IULIA Mureşan Laura
24 Ungureanu Anca Colegiul Naţional "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro