home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Casapopol Eliza Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin
2 Ciocoiu Mircea Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin
3 Coman Claudiu Emilian Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cosmin Alexandru
4 Diaconescu Anca Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Iana Ilie, Mazilescu Georgian
5 Dragomir Alexandru Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
6 Fottescu Şerban Constantin Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
7 Fuscel Ioana Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Iana Ilie, Mazilescu Georgian
8 Gheorghe Andrei Cristian Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
9 Gherghina Aurelian Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Constantinescu Cristina, Luţă Daniela
10 Gulie Andreea Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Iana Ilie, Mazilescu Georgian
11 Ileana Marian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti Voica Adrian
12 Mihăilescu Ionuţ Emanuel Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
13 Muscalu Ştefan Gabriel Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
14 Neamţu Ioana Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Constantinescu Cristina, Luţă Daniela
15 Nenu Theodor Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Oprea Adriana
16 Niţu Ovidiu Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin, Răducu Serenela
17 Oancea Maria Isabela Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
18 Pandelea Alexandru Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin, Răducu Serenela
19 Pleşa Mihai Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Constantinescu Cristina, Luţă Daniela
20 Popescu Adrian Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin, Răducu Serenela
21 Popescu Andrei Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin, Răducu Serenela
22 Radu Roxana Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin
23 Rizoiu Andreea Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Dumitraşcu Diana
24 Sava Răzvan Constantin Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
25 Stan Cristiana Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin
26 Stoica Ovidiu Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Dumitraşcu Diana
27 Vasile Narcisa Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin
28 Vlădescu Andrei Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Dumitraşcu Diana
29 Zaharia Andra Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Constantinescu Cristina, Luţă Daniela
30 Zamfir Vlad Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro