home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ştefănescu Georgiana Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Iana Ilie, Stoicescu Dumitru
2 Arcan Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti Dima Narcisa
3 Bădălan Matei Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Graţiela
4 Bădescu Mihai Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel
5 Brănescu Mihai Adrian Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Voica Nicoleta
6 Brezeanu Ciprian Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Iana Ilie, Stoicescu Dumitru
7 Bunea George Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti Voica Adrian, Genoiu Nicolae
8 Cîrstei Răzvan Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Voica Nicoleta
9 Damian Alin Petrişor Colegiul Naţional "Ion C. Brătianu" Piteşti Voica Nicoleta, Zidaru Laurenţiu
10 Ene Andrei Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Graţiela
11 Gheorghe Dan Andrei Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Graţiela
12 Gheorghe Alin Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin, Nedelea Otilia
13 Iatan Ştefan Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti Voica Adrian
14 Ionescu Bianca Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Iana Ilie, Stoicescu Dumitru
15 Liţă Alexandru Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti Voica Adrian
16 Mincu Dragoş Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin, Nedelea Otilia
17 Oancea Cătălin Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Bădescu Adriana, Dumitraşcu Diana
18 Olteanu Ionuţ Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Bădescu Adriana, Dumitraşcu Diana
19 Panaitescu Cristian Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin, Nedelea Otilia
20 Poştoacă Vlad Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Dumitraşcu Octavian
21 Riţă Cristian Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Luţă Daniela
22 Stan Cosmin Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel
23 Toma Marius Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Iana Ilie, Stoicescu Dumitru


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro