home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şerbănescu Alina Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian
2 Ştefănescu Cosmin Alexandru Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Mazilescu Georgian, Stoicescu Dumitru
3 Ţolea Cristiana Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian
4 Anca Emil Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Şuţan Dana
5 Ancuţa Andrei Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cosmin Alexandru, Voica Nicoleta
6 Andrei Chirică Sabin Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela, Constantinescu Cristina
7 Angelescu Andrei Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Şuţan Dana
8 Ariciu Rareş Ionuţ Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Mazilescu Georgian, Stoicescu Dumitru
9 Balaş Ştefan Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Şuţan Dana
10 Barbu Mihai Lucian Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
11 Bică Adrian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti Genoiu Nicolae
12 Busioc Costin Eugen Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
13 Căciulă Răzvan Cristinel Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
14 Ceauşescu Cătălin Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel, Lucan Mariana
15 Creţu Bogdan Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Răducu Serenela
16 Cristescu Bogdan Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian
17 Deaconu Alexandru Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pite?ti Genoiu Nicolae
18 Dinescu George Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
19 Drăguţescu Constantin Cătălin Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
20 Duţă Ioan Alexandru Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
21 Dumitrescu Radu Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Mazilescu Georgian, Stoicescu Dumitru
22 Florea Ioan Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel, Lucan Mariana
23 Georgescu Bogdan Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Şuţan Dana
24 Iacobescu Ovidiu Alexandru Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
25 Jinga Florin Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Mazilescu Georgian, Stoicescu Dumitru
26 Jinga Răzvan George Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
27 Manoloiu Ionuţ Alexandru Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cosmin Alexandru, Voica Nicoleta
28 Meiroşu Cristina Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela, Constantinescu Cristina
29 Miron Emanuel Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Oprea Adriana, Luţă Daniela
30 Mitrache Andi Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti Genoiu Nicolae
31 Miu Dragoş Ioan Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Oprea Adriana, Luţă Daniela
32 Neacşu Radu Ştefan Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cosmin Alexandru
33 Necşulescu Diana Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Şuţan Dana, Răducu Serenela
34 Necula Onisim Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
35 Necula Emanuel Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
36 Niţă Mihai Vlăduţ Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Oprea Adriana, Luţă Daniela
37 Niţescu Andrei Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian
38 Niculescu Simona Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian
39 Oncioiu Vlad Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela
40 Onofre George Adrian Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
41 Onofre Cosmin Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Bădescu Adriana
42 Păun Ştefan Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela, Constantinescu Cristina
43 Petre Gabriel Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel, Lucan Mariana
44 Petre Mihai Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel, Lucan Mariana
45 Petrescu Alexandru Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cosmin Alexandru
46 Petrescu Dragoş Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela
47 Popa Andrei Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela, Constantinescu Cristina
48 Rădulescu Alexandru Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela
49 Sătîrbaşa Andrei Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
50 Saru Mihai Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel, Lucan Mariana
51 Saru Samyr Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel, Lucan Mariana
52 Stancu Mihai Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
53 Stoica Theodor Nicolae Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Câmpulung Tătulea Maria
54 Tabără George Cătălin Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Răducu Aurelian, Lucan Marina
55 Tică Teodora Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Şuţan Dana, Răducu Serenela
56 Tincescu Ştefan Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin
57 Tudor Gabriela Colegiul Naţional Liceal "Alexandru Odobescu" Piteşti Matei Manuel, Lucan Mariana
58 Voica Ioana Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Cristea Marin
59 Zumer Vlad Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” Piteşti Răducu Serenela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro