home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şova Luca Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie
2 Albu Gabriel Colegiul Tehnic "Dimitrie Ghika" Comăneşti Laslău Antonia
3 Anchidin Bogdan Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid-Elena
4 Andrei Alexandru George Colegiul Naţional " Ferdinand I " Bacău Ana Īntuneric
5 Ardei Claudiu Alexandru Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Elena Laura
6 Boghici Eusebiu Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Oneşti Carmen Ianoş
7 Borbea Mihai Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid-Elena
8 Botezatu Andra Mădălina Colegiul Tehnic "Dimitrie Ghika" Comăneşti Laslău Antonia
9 Brăescu-Iftimie Rareş Octavian Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara, Tarasă Daniela
10 Bujor Alexandru Ionuţ Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara, Tarasă Daniela
11 Cerbu Gabriel Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Chelba Maria
12 Chirica Paul Dimitrie Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Elena Laura
13 Ciocănaş Mihnea Andrei Colegiul Naţional " Ferdinand I " Bacău Ana Īntuneric
14 Coţa Andrei Colegiul Național "Ferdinand I " Bacău Ana Īntuneric
15 Cobuz Andrei Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Elena Laura
16 Dănilă Irina Maria Colegiul Naţional " Ferdinand I " Bacău Ana Īntuneric
17 Dochiţoiu Alexandru Colegiul Național "Ferdinand I " Bacău Liliana Ursache
18 Dulgheriu Denis Petrişor Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Elena Laura
19 Haraba Alexandru Petruţ Colegiul Naţional " Ferdinand I " Bacău Ana Īntuneric
20 Jitariu Andrei Gabriel Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Elena Laura
21 Lazar Ştefan Adrian Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Chelba Maria
22 Lupu Florin Cristian Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Ana Īntuneric
23 Merluşcă Andrei Colegiul Tehnic "Dimitrie Ghika" Comăneşti Laslău Antonia
24 Mihăilă Bogdan Colegiul Naţional " Ferdinand I " Bacău Ana Īntuneric
25 Mihu Andrei Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid-Elena
26 Minuți Vlăduț-Ștefan Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara, Tarasă Daniela
27 Moruz Alexandru Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Elena Laura
28 Nuţă Răzvan Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara, Tarasă Daniela
29 Panaite Silvia Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid-Elena
30 Petrescu Karl Thomas Colegiul Naţional " Ferdinand I " Bacău Ana Īntuneric
31 Popa Vlad Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie
32 Puşcuţă Andrei Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie
33 Romănescu Răzvan Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Elena Laura
34 Rotaru Cristian-Florin Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid-Elena
35 Rusu Cristian Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Liliana Ursache
36 Săilă Mihnea Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău Lazăr Ingrid-Elena
37 Schifirneţ Cosmin Ionuţ Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara, Tarasă Daniela
38 Sīrbu Iustin Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie
39 Tudor Andrei Colegiul Naţional " Costache Negri" Tg. Ocna Oancea Cecilia
40 Turcu Nicuşor Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Liliana Ursache
41 Ungureanu Theodor Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Chelba Maria
42 Ursinschi Eduard Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Cristina Sichim
43 Vlasie Eugen Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara, Tarasă Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro