home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ardelean Paul Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea Maria si Adrian Nita
2 Batori Hunor Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
3 BENEA ANDREI Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
4 BLĂGUTA CĂTĂLIN Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
5 BUCUR EDUARD Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
6 Butiri Cristian Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
7 Cărăușu Catrinel Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Stoian Amelia
8 Cazan Cristian Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
9 Ceian Ciprian Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Szatmari Edit
10 Cicortas Beatrice Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
11 CIOCÂRLAN VIVIEN Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
12 Dance Denis Colegiul National Samuil Vulcan Hora Florentina
13 Delibasa Dejan Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
14 Drimba Alexandru Liceul Teoretic Lucian Blaga Carmen Saracut
15 Dukret-Seres Nandor Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
16 Florea Alexandra Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Szatmari Edit
17 Hălălai Andrei Colegiul Național ”Emanuil Gojdu” Oradea Maria si Adrian Niță
18 KERESZTES SZABOLCS Colegiul National Mihai Eminescu TEUTSCH TÜNDE
19 Letai Zoltan Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
20 LUGASI ROLAND Colegiul National Mihai Eminescu NAGY ISTVAN
21 Magda Mario Radu Colegiul National Samuil Vulcan Hora Florentina
22 Mermeze Andrei Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
23 Muresan Sergiu Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
24 NAGY STEFAN Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
25 NEGRĂU CLAUDIU Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSÉBET
26 Nicoară Ionuț Colegiul Național ”Emanuil Gojdu” Oradea Maria si Adrian Niță
27 Nitulescu Ionut Colegiul National Emanuil Gojdu Corina Matei
28 Pele Cristina Colegiul National Avram Iancu Crisan Simona
29 Petchesi Iulian Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
30 PETRUSCA DOMINIK Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
31 POPOVICIU-KOSZT BRIGITTA Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
32 Samarghitan Flaviu Colegiul Național ”Emanuil Gojdu” Oradea Maria si Adrian Niță
33 SÁRKOZI DÁNIEL Colegiul National Mihai Eminescu TEUTSCH TÜNDE
34 Sturza Alexandru Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
35 Terniceanu Sorin Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita
36 Variu Victor Colegiul National Emanuil Gojdu Maria si Adrian Nita


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro