home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alboi Alexandru C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
2 Băieș Darius Colegiul Tehnic INFOEL Bīz Maria Felicia
3 Bodică Septimiu Călin Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Pop Ioan / Candale Silviu
4 Buhai Rareș - Darius Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin
5 Caba Lucian C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
6 Chira Vasile C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
7 Cius Catalin Colegiul National "Petru Rares" Beclean Nicula Cristian
8 Costinea Daniel Colegiul Tehnic INFOEL Popitan Liliana
9 Creţa Andrei Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Popiţan Liliana
10 Deac Alexis C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
11 Dobre Alex C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
12 Gal Răzvan Colegiul Tehnic INFOEL Popițan Liliana
13 Hangan Alberto C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
14 Man Andrei Mihai Colegiul National "Petru Rares" Beclean Nicula Cristian
15 Mihalca Darius Colegiul Naţional "George Coşbuc" Năsăud Lazăr Marius
16 Moldovan Tudor Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Candale Silviu / Gălățan Constantin
17 Nechiti Radu Colegiul Naţional "George Coşbuc" Năsăud Lazăr Marius
18 Poenar Liana Bianca Colegiul National "Petru Rares" Beclean Nicula Cristian
19 Pop Ionuț Colegiul Tehnic INFOEL Biz Maria Felicia
20 Reman Robert Colegiul Tehnic INFOEL Biz Maria Felicia
21 Runcan-Moldovan Doru C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
22 Rus Radu Colegiul Tehnic INFOEL Popițan Liliana
23 Rusu Cosmin-ionut Colegiul National "Petru Rares" Beclean Nicula Cristian
24 Sabău Gabriel Colegiul Tehnic INFOEL Bīz Maria Felicia
25 Szekely Bogdan Ștefan C.N. Andrei Muresanu Neamțiu Eugen
26 Tănase Laurenţiu Colegiul Naţional "George Coşbuc" Năsăud Lazăr Marius
27 Tiron Cristian Colegiul National "Petru Rares" Beclean Nicula Cristian
28 Uțiu Nichita Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin
29 Văran Tudor Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Candale Silviu / Gălățan Constantin
30 Varvari Ionuţ Colegiul Naţional \"George Coşbuc\" Năsăud Lazăr Marius
31 Vasilichi Silviu Colegiul Naţional "George Coşbuc" Năsăud Lazăr Marius
32 Zăvoian Mihai Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Candale Silviu / Gălățan Constantin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro