home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Braila

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șerbănescu Teodora Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Toncea Cristian
2 Bănică Daniel Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila Sima Raluca
3 Bardă Florin Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
4 Bogdan Ana-Maria Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
5 Bornaz Ștefan Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
6 Crețu Cristina Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
7 Crestez Paul Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Toncea Cristian
8 Danăilă Larisa Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
9 Dumitrașcu Mihai-Auraș Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan
10 Dumitru Andreea Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan
11 Gheorghică Florian Claudiu Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan
12 Gugiu Dan Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
13 Ion Roberta Nicoleta Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Moț Nistor
14 Luca Vlad-Gabriel Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Moț Nistor
15 Mironescu Bogdan Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
16 Mocanu Ionela-Georgiana Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Moț Nistor
17 Mușat Alin-Gabriel Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Moț Nistor
18 Neagu Daniela Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
19 Nițu Lavinia Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan
20 Popa Andreea-Maria Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Moț Nistor
21 Puchianu Mirel Ionut Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan
22 Radu Valentin Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila Sima Raluca
23 Simion Emilian Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
24 Solomon Andreea Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
25 Susanu Cristian-Augustin Colegiul Național "N.Bălcescu" - Brăila Moț Nistor
26 Toma Roxana Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Stanciu Gina
27 Tudoran Bogdan Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila Stanciu Gina
28 Văsii Cristian Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan
29 Vasile Irina Adriana Colegiul Național "Gh. M. Murgoci " Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro