home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 AONOFRIESEI Raul Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Adrian MODRIŞAN
2 ARDELEAN Răzvan-Mitel Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU
3 C╬RJAN Ana Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Adrian MODRIŞAN
4 COLAC Rareş-Adrian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU
5 DUMITRU Alex Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Ciprian GHIŞE, Maria BURCUŢĂ
6 GHIŢĂ Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Adrian MODRIŞAN
7 GREAVU Emilia Colegiul Naţional "Radu Negru" Făgăraş Daniela SUCIU
8 GRIGORE Bianca Ioana Colegiul Naţional "Dr. I. Meşotă" Braşov Felicia PĂCURAR
9 HRECINUC Mihai Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Adrian MODRIŞAN
10 INELUŞ Gabriel Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Irina AUPICI
11 LUCA Ionuţ Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU
12 LUPE Cătălin Colegiul Naţional "Radu Negru" Făgăraş Daniela SUCIU
13 MACA George Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU
14 MIHALEA Mircea Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Oana GEORGESCU
15 MOVILEANU Bogdan Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Irina AUPICI
16 NICULA Cătălin Colegiul Naţional "Radu Negru" Făgăraş Daniela SUCIU
17 OSICEANU Raoul Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU
18 PĂTRU Eugen Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU
19 POP Olimpiu Mihai Colegiul Naţional "Doamna Stanca" Făgăraş Nicolae STEAVU
20 POPA Codrin Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Adrian MODRIŞAN
21 RADU Iulian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU
22 ROŞCA Irina Colegiul Naţional "Radu Negru" Făgăraş Claudia TRIF
23 SOMODI Eniko Colegiul Naţional "Radu Negru" Făgăraş Claudia TRIF
24 SPORIŞ Dan Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Irina AUPICI
25 TAMAŞ Cristian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU, Maria BURCUŢĂ
26 TIMOFTE David Colegiul Naţional "Radu Negru" Făgăraş Daniela DOBRIN
27 VANCEA Dragoş Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Irina AUPICI
28 VEGHES Maria Teodora Colegiul Naţional "Doamna Stanca" Făgăraş Nicolae STEAVU
29 ZAMFIRIU Rareş Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Laura NIŢULESCU, Maria BURCUŢĂ


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro