home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anatolie Vasile Sever Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu Mares Madalina
2 Andor Alexandra Ramona Colegiul National "Gheorghe Lazar" Obreja Camelia
3 Andreescu Mihai-Iulian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
4 Anghel Daniel Liceul International de Informatica Grigorean Andrei, Baltescu Paul, Parvu Andrei
5 Anghel Florin Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Irina Iosupescu
6 Băluna Monica Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
7 Barbalau Antonio Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
8 Barbu Mihai Colegiul National "Sf Sava" Nae Sofia
9 Bestea Tudor Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Irina Iosupescu
10 Bica Ioana Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
11 Bucur Radu Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
12 Chitu Razvan Colegiul National "Gheorghe Sincai" Smîntînă Rodica
13 Cioată Mihai Colegiul National "Matei Basarab" Lambrinoc Laurentiu
14 Ciomaga Bogdan Florin Liceul International de Informatica Kisch Mariana
15 Clement Horia Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
16 Costinescu Andrei Colegiul German Goethe Coman Isabela
17 Cotet Teodor Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Irina Iosupescu
18 Dima Cristian-Mihai Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" Petrisor Valiana
19 Dobrescu Alexandru Colegiul National "Matei Basarab" Lambrinoc Laurentiu
20 Dumitrache Iulian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Irina Iosupescu
21 Dumitrescu Alexandru Colegiul National "Matei Basarab" Lambrinoc Laurentiu
22 Dumitru Andrei Georgian Liceul International de Informatica Mocan Cezar, Dan Spatarel
23 Eros Zoltan Andrei Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza" Chirită Valentina
24 Frăsineanu Cristian-Adrian Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
25 Frasineanu Vlad Liceul International de Informatica Cezar Mocan
26 Gegea Dragos Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
27 Gheorghe Mihai Liceul International de Informatica Grigorean Andrei
28 Ghergut Alexandru Gabriel Colegiul Tehnic de Posta si Telecomunicatii "Gh. Airinei" Giovanna Stănică
29 Ghita Adrian Colegiul National "Iulia Hasdeu" Teodor Corina
30 Gurău Marius Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
31 Hobana Matei Liceul Teoretic"Jean Monnet" Laura Ungureanu
32 Ilie Dragos Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Irina Iosupescu
33 Istudor Mihai Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
34 Jicol Crescent Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Monica Gradinescu
35 Liciu Iustin-Christian Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
36 Lupascu Andrei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Bogdan Marin
37 Manoliu Andrei Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza" Chirită Valentina
38 Mantu Radu-Alexandru Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" Petrisor Valiana
39 Matei Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Catalina Enescu
40 Matei Nistor Ionut Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
41 Mezei Silviu Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Irina Iosupescu
42 Mihăilescu Andrei Bogdan Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
43 Mihalea Matei Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
44 Mihalea Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
45 Militaru Matei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
46 Mircea Felix Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Minca
47 Momete Mihai-Calin Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Bogdan Marin
48 Muntean Dan Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
49 Nae Andrei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Manz Victor
50 Neagu Rares Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
51 Neague Petru Liceul International de Informatică Dan Spatarel, Cezar Mocan
52 Nicula Vlad Colegiul National "Iulia Hasdeu" Teodor Corina
53 Oprea Dragos Colegiul National "Mihai Viteazul" Gebăilă Gilda
54 Petcu Ioan Liceul International de Informatică Grigorean Andrei, Baltescu Paul, Mariana Kisch
55 Petraru Mihnea Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Minca
56 Popa Alin Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
57 Popa Sergiu Florin Colegiul National "Elena Cuza" Purcaru Marilena Nistor Corina
58 Popescu Teodor Mircea Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" Chirita Valentina
59 Popescu Anca-Cristina Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" Manea Florica
60 Posdarascu Daniel Liceul International de Informatica Grigorean Andrei, Buruiana Filip
61 Pripoae Silvia Elena Liceul International de Informatica Mocan Cezar, Dan Spatarel
62 Radu Andrei Liceul International de Informatica Spatarel Dan
63 Rosca Bogdan-Mihail Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" Manea Florica
64 Sima Alexandru Tudor Colegiul National "Cantemir Voda" Irimia Mirela Ienulescu Liana
65 Soare Oana Liceul International de Informatica Dan Spatarel
66 Stancu Andrei Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza" Chirită Valentina
67 Stoian Mihaela-Catalina Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Monica Gradinescu
68 Stoiana Mois Vlad Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
69 Stoica Andrei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
70 Stoica Mihai Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu
71 Taloi Bogdan Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul" Kisch Mariana
72 Tarachiu Vlad Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu,Kisch Mariana
73 Tudorut Tudor Robert Colegiul National "Sf Sava" Nae Sofia
74 Visalom Rares-Mihail Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" Petrisor Valiana
75 Vodă Alexandru Ioan Colegiul National "Sf Sava" Popescu Elena-Diana
76 Voicu Radu Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
77 Vulpe Robert Colegiul National "Matei Basarab" Lambrinoc Laurentiu
78 Zaharia Cristian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
79 Zurzic Zeljko Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana, Sacuiu Silviu,Knopf Anca


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro