home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Adăscălitei Radu Colegiul National "Elena Cuza" Mîrzacu Drăgan Marius Purcaru Marilena
2 Aldea Andrei Alexandru Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza" Aldea Cristina
3 Antonache Andra-Laura Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Livia Toca
4 Avrămită Teodor Colegiul National "Mihai Viteazul" Rudeanu Viorel
5 Baciu Adela Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
6 Badea Robert Colegiul National "Elena Cuza" Mîrzacu Drăgan Marius Purcaru Marilena
7 Balmus Maximilian Liceul International de Informatica Mocan Cezar
8 Bobu Andreea Liceul International de Informatica Mocan Cezar
9 Brincus Andrei Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul" Gebăilă Gilda
10 Ciuprina Andreea Colegiul National "Sf Sava" Năstase Constanta
11 Constantinescu Petru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
12 Costa Marius Costin Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza" Aldea Cristina
13 Cucea Stefan Ovidiu Colegiul National "Sf Sava" Patrascu Georgina
14 Custură Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Enescu Catalina
15 Dobre Cristian Ionut Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Preda Valentina
16 Dulută Andrei-Stefan Colegiul National "Sf Sava" Nae Sofia , Năstase Constanta
17 Dumitru Mihai Colegiul National "Gheorghe Sincai" Smîntînă Rodica
18 Dusmanu Mihai Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Manz Victor, Grigorean Andrei
19 Erculescu David Anton Colegiul National "Ion Creangă" Dumitrică Gheorghe
20 Gavrila Vlad-Alexandru Liceul International de Informatica Andrei Grigorean, Paul-Dan Baltescu
21 Harbuz Vlad Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Monica Grădinescu
22 Iaru Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Livia Toca, Anca Knopf
23 Ion Ion Gabriel Colegiul National "Gheorghe Sincai" Smîntînă Rodica
24 Ion Laurentiu Cristian Liceul International de Informatica Dan Spatarel, Paul Baltescu
25 Ionescu Stefania Liceul International de Informatica Mocan Cezar
26 Mânduc Adrian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
27 Mărculescu Cristian Marian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Bogdan Marin
28 Mihaescu Tiberiu Colegiul National "Mihai Viteazul" Gebăilă Gilda, Knopf Anca
29 Mihai Mihnea Colegiul National "Spiru Haret" Mocanu Antonica
30 Mihăilescu Alexandru Colegiul National "Sf Sava" Năstase Constanta
31 Mihalca Cosmina-Simona Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" Petrisor Valiana
32 Mocanu Tiberiu Vlad Colegiul National "Sf Sava" Patrascu Georgina
33 Naiba Lucian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
34 Năsturel Gabriel Colegiul National "Ion Creangă" Dumitrică Gheorghe
35 Neagu Matei Colegiul National "Sf Sava" Năstase Constanta
36 Osiceanu Paul Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
37 Pîrvu Tudor Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Pîrvu I.E.Mircea Simion Gabriel
38 Plop Teodor-Daniel Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Manz Victor, Grigorean Andrei
39 Poenaru Andrei-Stefan Colegiul National "Sf Sava" Năstase Constanta
40 Popescu Silviu-Emil Colegiul National Grigore Moisil Balasa Filonela
41 Radu Călin Stefan Colegiul National "Mihai Viteazul" Rudeanu Viorel
42 Serban Victor Colegiul National "Gheorghe Lazar" Dumitru Silviu
43 Siminiuc Antoanela Liceul International de Informatica Grigorean Andrei
44 Sîrbu Adrian Colegiul National "Sf Sava" Năstase Constanta
45 Stanbeca Theodor Ionut Colegiul National "Ion Creangă" Dumitrică Gheorghe
46 Stefan Bogdan-Mihai Colegiul National "Sf Sava" Nastase Constanta
47 Stefanca Stefan Colegiul National Grigore Moisil Balasa Filonela
48 Stoica Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz
49 Stroe Andrei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Marcel Homorodeanu
50 Suciu Alexandru Colegiul National "Sf Sava" Nae Sofia Năstase Constanta
51 Toma Claudiu-Mihai Colegiul National "Sf Sava" Nastase Constanta
52 Visarion-Mingopol Alexandru-Viorel Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Enescu Catalina
53 Voinea Vladimir Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Livia Toca
54 Zloteanu Cristian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro