home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Apreotesei Iain-Adrian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Victor Manz, Carmen Minca
2 Avram Ana Maria Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Valentina Preda
3 Bănută Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Valentina Preda
4 Barbu Dorel Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
5 Birisan Răzvan Colegiul National "I.L. Caragiale" Marchis Niculina
6 Botolan Vlad-Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Anca Leuciuc
7 Budea Ioan Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
8 Bulmeza Victor-Eugen Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Catalina Enescu , Anca Knopf
9 Buturugă Alexandra Colegiul National "Sf Sava" Popescu Cristiana
10 Chirică Florin Colegiul National "Mihai Viteazul" Rudeanu Viorel
11 Christescu Matei Liceul International de Informatica Dan Spatarel
12 Ciobanu Gabriel-Cristian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Valentina Preda
13 Cionca Bogdan Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
14 Clapa Ion-Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Anca Leuciuc, Victor Manz
15 Cojocaru Andrei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
16 Craciun Adrian Petru Liceul International de Informatica Dan Spatarel, Paul Baltescu
17 Cristian Alexandru Colegiul National de Informatică \"Tudor Vianu\" Anca Knopf, Victor Manz
18 Dumitru Vlad-Cristian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Cătălina Enescu
19 Dutescu Cristian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
20 Frum Virgil Anton Colegiul National "Ion Creangă" Prislopan Marilena
21 Gavrilescu Marius Liceul International de Informatica Dan Spatarel
22 Ghinea Diana-Elena Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
23 Glontaru Alexandru Mihai Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
24 Harsan Valentin Liceul International de Informatica Dan Spatarel
25 Has Răzvan-Cristian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Valentina Preda
26 Iliescu Dan Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana
27 Iordan Vlad Liceul International de Informatica Spatarel Dan
28 Iov Alexandru Stefan Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
29 Manea Lucian Cristian Liceul Teoretic"Jean Monnet" Raluca Elena Matei
30 Marcu Iulian-Constantin Colegiul National ”Mihai Eminescu” Gingă-Grigorescu Cristian
31 Marin Tiberiu Liceul International de Informatica Spatarel Dan
32 Neacsu Bogdan Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
33 Negut Daniel Liceul International de Informatica Dan Spatarel, Andrei Parvu
34 Nicolau Radu Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
35 Olinescu Marius Complexul Educational Lauder Reut Laurentiu Lambrinoc
36 Oncescu Andreea Liceul International de Informatica Pintea Rodica
37 Oncescu Stefan Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Marcel Homorodeanu
38 Păis Tudor Anton Colegiul National "Mihai Viteazul" Udrea Diana
39 Petrescu Tudor Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
40 Petrescu Alexandru Liceul International de Informatica Dan Spatarel
41 Pîrlea George Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Mincă
42 Popa Tudor Marian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Minca, Victor Manz
43 Samer Gabriela Florentina Teodora Liceul Teoretic "C-Tin Brancoveanu" Stolnicu Teodora
44 Segărceanu Călin Constantin Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Mariana Kisch,Carmen Mincă
45 Simion Robert Andrei Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza" Păunescu Mariana
46 Stăvărache Petru-Eric Colegiul National "Elena Cuza" Purcaru Marilena , Nistor Corina
47 Stoica Vlad Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Minca, Victor Manz
48 Teodorecu Stefan Lucian Colegiul National "Mihai Viteazul" Rudeanu Viorel
49 Tomescu Răzvan-Adrian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Carmen Minca, Anca Knopf
50 Tudor Petre Radu Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Marcel Homorodeanu
51 Vîjială Tudor Gabriel Colegiul National "Mihai Viteazul" Rudeanu Viorel
52 Vrabie Gelu Liceul International de Informatica Dan Spatarel
53 Zloteanu Adrian Nichita Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu"  Anca Knopf, Victor Manz


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro