home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Calarasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 BĂNĂŢEANU ANDREEA-MIRELA LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA CHIŢU LUCIAN
2 BOB CRISTIAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL
3 CANĂ-BAICU COSMIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI DUMITRESCU GICA
4 CANTONERU PETRONELA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI SIMION DOINIŢA
5 DECU ALEXANDER-ARMIN LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA STANCU RODICA
6 DIMA LAURENŢIU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA
7 DINCĂ IONUŢ LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI SIMION DOINIŢA
8 FEŞCHIU ŞTEFAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA
9 FOTEA RĂZVAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA
10 GHEORGHE COSMIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI DUMITRESCU GICA
11 GHINEA OVIDIU LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA ANCA ADINA
12 HARTON CLAUDIU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI DUMITRESCU GICA
13 IANCU ŞTEFAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI DUMITRESCU GICA
14 IANCU ADRIAN LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA STANCU RODICA
15 LACHI MARIA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA
16 MARIN TANIA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI SIMION DOINIŢA
17 MĪNDRU LAURENŢIU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA
18 MUNCHIU IOANA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL
19 POPESCU BIANCA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI DUMITRESCU GICA
20 RADU COSMIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA
21 RAIU RĂZVAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA
22 RUSE ROXANA-NICOLETA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL
23 SBĀRCEA MĂDĂLINA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI SIMION DOINIŢA
24 TUDORACHE CORINA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA-TINCUŢA, DUMITRESCU GICA
25 VIŞAN SEVERIN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI SIMION DOINIŢA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro