home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alghisi Alessandro Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina
2 Baba Radu Colegiul Naţional "George Bariţiu" Cluj-Napoca Bucur Carmen, Butyka Daniela
3 Barta Adrian Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
4 Chesauan Rareş Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Buhan Elena, Lupsa Cristina
5 Cserei Márton Liceul Teoretic "Apáczai Cs. J." Cluj-Napoca Ghevald Júlia
6 Domnița Dan Liceul Teoretic "Liviu Rebreanu" Turda Mureşan Elena
7 Gâscă Giorgiana Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela
8 Gergely Tudor Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela
9 Kovacs Timeea Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Cluj-Napoca Lapustea Anca
10 Mátyás-Metz Dávid Liceul Teologic Unitarian "Janos Zs." Cluj-Napoca Kaupert Melinda
11 Mereu Răzvan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina
12 Moldovan Denisa Patricia Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salantiu Laura Crina
13 Moldovan Ioan Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Mihaela Muntean
14 Nistor Sergiu Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" Cluj-Napoca Lapustea Anca
15 Oltean Tudor Ionuț Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Mihaela Muntean
16 Pivaru Paul Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia, Balan Gabriela
17 Pocol Florin Liceul Teoretic "Ana Ipătescu" Gherla Butean Ioana
18 Pop Andrei Colegiul Național "Andrei Mureşanu" Dej Pintea Adrian Doru
19 Popa Cătălin Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Vezentan Diana
20 Popa Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Cordiş Liana
21 Rusu Robert Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Maties Anamaria
22 Stîrcu Daniela Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia, Balan Gabriela
23 Szász Tamás Liceul Teoretic "Bathory I." Cluj-Napoca Szász Tünde, Kiss Réka
24 Tirla Alin Florin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina
25 Toma Alexandru Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia, Balan Gabriela
26 Vidrean Mihai Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Cluj-Napoca Lapustea Anca


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro