home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şuletea Aneta Colegiul Pedagogic "Gheorghe Lazăr" Cluj-Napoca Gabriela Gligor
2 Șerban Andrei Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Bălan Gabriela
3 Adam Corina Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia, Haidu Simona
4 Andrei Dan Adrian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida,Lupsa Cristina
5 Bălănescu Rosana Colegiul Național "Emil Racoviţă" Cluj-Napoca Lucian Ilea
6 Belc Alexandru Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Daniela Chitiul,Brindusa Morari
7 Bodea Nicu Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida
8 Boieru Luca Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida,Lupsa Cristina
9 Duma Cătălin Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Vezentan Diana
10 Fodor Zoltán Liceul Teoretic "Bathory I." Cluj-Napoca Szász Tünde
11 Gal Ștefana Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida
12 Ivan Cerasela Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
13 Litan Virgil Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Budișan Mirela și Adriana Chereș
14 Marton Adrian Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
15 Marusca Filip Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Daniela Chitiul
16 Matei Raul Colegiul Pedagogic "Gheorghe Lazăr" Cluj-Napoca Gabriela Gligor
17 Mureşan Eduard Colegiul Pedagogic "Gheorghe Lazăr" Cluj-Napoca Gabriela Gligor
18 Negrea Vlad Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Daniela Chitiul
19 Oltean Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida
20 Pop Ioan Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela
21 Pop Darius Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
22 Prunescu George Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia, Haidu Simona
23 Răducu Alexandru Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia, Haidu Simona
24 Sălăgean Călin Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Bălan Gabriela
25 Sintamarian David Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida,Lupsa Cristina
26 Toderean Bianca Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
27 Truță Emanuel Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia, Haidu Simona
28 Tudorică Andrei Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Daniela Chitiul,Lucian Ilea
29 Uivári Márk-Sándor Liceul Teoretic "Bathory I." Cluj-Napoca Szász Tünde
30 Velea Alexandru Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Petrilă Sonia
31 Vlad Andrei Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Bălan Gabriela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro