home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dambovita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Baloiu Floris Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta
2 Banu Cristian C.N.Ienachita Vacarescu Istrate Nicolae
3 Bucur Alexandru C.N. 'Nicolae Titulescu' Pucioasa Zahiu Valentin
4 Craciun Cosmin Alexandru Liceul Teoretic "I.L.Caragiale" Moreni Stanciu Ion
5 Dovleac Andrei C.N. 'Nicolae Titulescu' Pucioasa Zahiu Valentin
6 Dumitru Ana Maria Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Oancea Ioan Daniil
7 Enache Mihai Ionut C.N.Ienachita Vacarescu Istrate Nicolae
8 Ene Ioana C.N. 'Nicolae Titulescu' Pucioasa Zahiu Valentin
9 Galbenus Andrei Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Stanica Marian
10 Galeteanu Ovidiu Alexandru C.N."C-TIN Carabella" Fanache Angela
11 Ghitescu Raducu Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Diaconu Diana Elena
12 Iacob Diana Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Diaconu Diana Elena
13 Iagaru Mihaela Denisa Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Oancea Ioan Daniil
14 Leotescu Nicoleta C.N. 'Nicolae Titulescu' Pucioasa Zahiu Valentin
15 Nanu Maria Teodora Liceul Teoretic "I.L.Caragiale" Moreni Stanciu Ion
16 Neagoe Iulia Elena Colegiul National \"Vladimir Streinu\" Gaesti Oancea Ioan Daniil
17 Nicolae Ionela Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Oancea Ioan Daniil
18 Nitescu Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Diaconu Diana Elena
19 Oprea Mihai C.N."C-TIN Carabella" Arabagiu Ciprian
20 Peptenaru Beatrice Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Stanica Marian
21 Sandoiu Fernando C.N."C-TIN Carabella" Fanache Angela
22 Stroe Cosmina Anemona Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Oancea Ioan Daniil
23 Teleanu Florin Liceul Teoretic "I.L.Caragiale" Moreni Stanciu Ion
24 Vulpescu Radu Marian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Diaconu Diana Elena
25 Zamfir Dragos Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Stanica Marian
26 Zuga Vlad C.N.Ienachita Vacarescu Istrate Nicolae


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro