home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexandrescu Cristian Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Boarnă Ecaterina
2 Andrei Edouard Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius
3 Andronache Robert Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Popescu Eugen
4 Andronache Alexandru Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica
5 Biticu Ion Catalin Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Ion Petre
6 Catana Marina Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela
7 Cojocaru Ionuț Cosmin Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Dochia Marinela
8 Cojocaru Andrei Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Codreș Mihaela
9 Dinu Dana Aurelia Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Popescu Eugen
10 Dobrescu Denis Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica
11 Dumitru Bogdan Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Codreș Mihaela
12 Ficiu Maria Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Dochia Marinela
13 Gingeoveanu Răzvan Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Codreș Mihaela
14 Irimia Alexandru Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Dochia Marinela, Nicoli Marius
15 Lută Robert Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica
16 Mitroi Ștefan Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Vlad Marian
17 Moisa Roxana Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Dochia Marinela
18 Murtaza Alexandru Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius
19 Nacu Vlad Liceul Teoretic Independența Calafat Bora Mihaela
20 Nicola Cosmin Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Iliescu Camelia
21 Nitu Mihai Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Dochia Marinela
22 Plotogea Iulia Liceul Teoretic Independența Calafat Bora Mihaela
23 Plotogea Daniel Liceul Teoretic Independența Calafat Bora Mihaela
24 Stochitoiu Catalina Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Vlad Marian
25 Teodorescu Alin Colegiul Național "Carol I" Craiova Niculescu Florin
26 Todea Darius Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela
27 Ungureanu Adrian Ion Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Vlad Marian
28 Vasile George Leontin Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Vlad Marian
29 Vasilescu Robert Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Dochia Marinela
30 Voridan Bogdan Liceul Teoretic Independența Calafat Bora Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro