home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Agulescu Andrei Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Boarna Ecaterina
2 Anghelescu Marius Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Popa Hermina
3 Bălan Alexandru Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Popescu Eugen
4 Ciocionică Cosmin Mihai Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Popescu Eugen
5 Ciocionica Ionut Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Popa Hermina
6 Dobre Alexandru Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Codres Mihaela
7 Dobrin Alexandru Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius
8 Docea Andrei Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius
9 Ene Andrei Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Papa Mihaela
10 Georgescu Silviu Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela
11 Gheorghe Cătălin Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Popescu Eugen
12 Ghita Livia Liceul Teoretic Independența Calafat Bora Mihaela
13 Guță Andreea Cătălina C.N.”N.Titulescu” Bercea Mioara
14 Ivan Marian Liviu Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Vitelaru Sofia
15 Luta Robert Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Craciunoiu Stefania
16 Marcu Ionuț Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Craciunoiu Stefania
17 Nadolu Bogdan Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Vitelaru Sofia
18 Nicola Radu Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Papa Mihaela
19 Oprea Alexandru Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Codres Daniel
20 Pantelimon Laurentiu Mihai Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu
21 Paun Victor Liceul Teoretic Independența Calafat Bora Mihaela
22 Petrache Ionut Alexandru Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Codres Daniel
23 Popa Mihai Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius
24 Prună Mihai Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Papa Mihaela
25 Pufu Adrian Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu
26 Răducanu Lucian Mihai C.N.”N.Titulescu” Bercea Mioara
27 Rascu Dragos Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Papa Mihaela
28 Sirbu Constantin Laurentiu Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu
29 Stan Andrei Robert CN Elena Cuza Badulescu Laviniu Aurelian
30 Statescu Andrei Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius
31 Tilica Robert Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius
32 Totolin Cristian Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu
33 Tuculanu Andrei Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Nicoli Marius,Grindeanu Mihaela
34 Urdiniceanu Andrei Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Papa Mihaela
35 Șufanu Cristian Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Vișan-Dimitriu Daniel


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro