home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Gorj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șerban Albert Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Tomulescu Vasilica
2 Belingher Petruț Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela
3 Bodescu Bogdan Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela
4 Borontiși Gabriela Colegiul Național "George Coșbuc" Motru Giorgescu Emilia
5 Broicu Alexandru Adrian Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Boian Flavius
6 Călina Daniel Colegiul Național "Tudor Arghezi" Tārgu Cărbunești Popescu Corina
7 Cīrțīnă Marius Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Dabelea Oana
8 Crăciunoiu Dragoș Vlad Grup Școlar Industrial Energetic Turceni Popescu Claudiu
9 Doană Eduard Grup Școlar Industrial de Petrol Țicleni Istrate Mihai
10 Dobrescu Anca Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Popescu Sanda
11 Draica Cristian Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Tomulescu Vasilica
12 Dubreu Darius Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Popescu Sanda
13 Galbenu Dorin Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Dabelea Oana
14 Gheorghiță Raluca Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Dabelea Delia
15 Mareș Medar Răzvan Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Dabelea Delia
16 Mogoi Adrian Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Tomulescu Vasilica
17 Niță Maria-Alina Grup Școlar Industrial Energetic Turceni Popescu Claudiu
18 Sandu Denisa Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Boian Flavius
19 Stochițoiu Radu Dumitru Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Nodea Gabriela
20 Sulugiu Andreea Colegiul Național "George Coșbuc" Motru Giorgescu Emilia
21 Torop Denisa Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Tomulescu Vasilica
22 Tutilă Alin Colegiul Național "Tudor Arghezi" Tārgu Cărbunești Popescu Corina
23 Vīrțan Eugen Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela
24 Zamfira Andrei Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro