home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Gorj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Beuran David Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela
2 Ciobanu Dan Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Tomulescu Vasilica
3 Ciofu Adela Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Stoichițoiu Dan
4 Ciulică Alexandru Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Boian Flavius
5 Ciunghia Radu Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela
6 Cojocaru Raul Colegiul Național "Ecaterian Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela
7 Comăneci Andrei Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Goga Elena
8 Cordescu Andrada Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Nodea Eugen
9 Cornoiu Vlad Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Boian Flavius
10 Dumitru Robert Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Boian Flavius
11 Gogonea Andrei Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Goga Elena
12 Huiculescu Alex Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Goga Elena
13 Iacob Teodora Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Negrea Carmen
14 Ilie Horațiu Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Nodea Eugen
15 Lazăr Răzvan Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Negrea Carmen
16 Lupulescu Alexandru Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Goga Elena
17 Marcu Bogadan Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Tomulescu Vasilica
18 Mihăilescu Răzvan Colegiul Național " Tudor Arghezi" Tārgu Cărbunești Popescu Corina
19 Negrescu Bogdan Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Șovăilă Cristian
20 Nistoran Cătălin Colegiul Național " George Cosbuc" Motru Codiță Sārbu Paula
21 Pārvulescu Alexandra Colegiul Național "George Coșbuc" Motru Codiță Sārbu Paula
22 Pogonaru Mihai Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Tārgu Jiu Goga Elena
23 Pondriche alexanru Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Ohotă Eugenia
24 Popa Emil Colegiul Națtional "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Runceanu Mihaela
25 Popescu Dan Colegiul Național "Tudor Arghezi" Tārgu Cărbunești Popescu Corina
26 Popescu Vlad Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Ohotă Eugenia
27 Poziumschi Robert Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" Tārgu Jiu Șovăilă Cristian
28 Stănușoiu Mihai Colegiul Național "Spiru Haret" Tārgu Jiu Boian Flavius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro