home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Hunedoara

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ştefan Olimpiu Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
2 Ardelean Andrei Raul Colegiul Naţional "I.C. Brătianu" Haţeg Sbuchea Liliana
3 Băneasa Vlad Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
4 Bisioc Paul Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
5 Boariu Bogdan Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora
6 Borza Paul Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
7 Bubatu Luiza Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
8 Caraba Paul Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
9 Ciontescu Vlad Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
10 Ciubotaru Alisa Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
11 Curean Rareş Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
12 Dimitriu Cătălin Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
13 Duna Alexandru Dan Colegiul Naţional "I.C. Brătianu" Haţeg Sbuchea Liliana
14 Gorgan Daniel Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
15 Hareza Andrei Florin Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu - Scai Liviu Octavian
16 Huruială Alexandru Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
17 Ionescu Sabina Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora
18 Iovan Răzvan Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Giurgiu Claudiu
19 Manea Călin Andrei Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
20 Marian Victor Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
21 Marin Flavius Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
22 Meltiş Eugen Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
23 Nechifor Cătălin Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
24 Nica Ana Maria Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
25 Ologu Alexandru Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
26 Pascu Alexandru Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
27 Petruşan Radu Otniel Colegiul Naţional "Decebal" Deva Faur Hajnal
28 Stanciu Cosmin Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
29 Teucă Sergiu Ionuţ Colegiul Naţional "Decebal" Deva Faur Hajnal
30 Tudose Ştefan Alexandru Colegiul Naţional "Decebal" Deva Faur Hajnal
31 Turculeţu Alina Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora
32 Tutunaru Dragoş Ioan Colegiul tehnic "Mihai Viteazu" Vulcan Vlădaia Gabriela
33 Vişan Radu Silviu Liceul Teoretic Lupeni Ianc Vasile
34 Voina Teodora Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu - Scai Liviu Octavian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro