home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Hunedoara

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şchiopu Sergiu Şerban Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Gaiţă Lukacs Ioana
2 Şendroiu Vlad Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
3 Baltariu Richard Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Giurgiu Claudiu
4 Bretotean Mihai Sebastian Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
5 Buda Sergiu Flavius Colegiul Naţional "Decebal" Deva Coman BrÓnduşa
6 Cimpoeru Andreea Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Petrescu Adriana
7 Ciucă Florin Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
8 Costina Horia Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana
9 Dinică Victor Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
10 Farcaş Silvia Colegiul Naţional "Decebal" Deva Coman BrÓnduşa
11 Gheorghe Tudor Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
12 Horga Raul Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
13 Igna Bogdan Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
14 Ilieş Horia Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
15 Iovan Mihăiţă Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
16 Ivan Petrişor Vlăduţ Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Lazăr Ana Maria
17 Lăzărescu Bogdan Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
18 Laszlo William Daniel Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion
19 Macsim Andrei Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina
20 Matyas Roxana Andreea Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu - Scai Liviu Octavian
21 Mercea Vanessa Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
22 Miheţ Iulian Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
23 Miloş Andreea Elena Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
24 Miuţă Aris Graţian Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana
25 Nagy Szabo Istvan Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
26 Nasta Cristian Florin Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina
27 Nasue Diana Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu - Scai Liviu Octavian
28 Oroian Miruna Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Borbel Ioana
29 Păcurariu Marco Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
30 Pop Claudiu Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana
31 Prioteasa Robert Cătălin Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina
32 Roşculescu Nemeş Vlad Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Gaiţă Lukacs Ioana
33 Salcău - Inulescu Dan Ioan Colegiul Naţional "Decebal" Deva Szasz Barra Zsofia
34 Stanca Ionuţ Andrei Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina
35 Stoian Dan Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
36 Suciu Daniel Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina
37 Tătar Anca Despina Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
38 Toma Nicoleta Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Stoica Gabriela
39 Topor Georgiana Liceul Pedagogic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin
40 Truţă Răzvan Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana
41 Tudoraşcu Laurenţiu Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel
42 Tufă Rareş Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena
43 Vitan Vlad Pavel Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Danciu Emil
44 Voivozeanu Teofil Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana
45 Zbiera Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Giurgiu Claudiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro