home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Iasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ACALFOAIE ALEXANDRU-IOAN LICEUL DE INFORMATICA MAFTEI IONEL
2 AIOANEI DRAGOS COLEGIUL NAT E.RACOVITA EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
3 ANDRICI CEZAR CONSTANTIN LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
4 ARVINTE RAZVIAN LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
5 BACIU ANDREEA LICEUL DE INFORMATICA IVA?C CORNELIA, BUTN?RA?U OANA
6 BOTOLAN CEZAR LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
7 CARBUNE GEORGE LICEUL DE INFORMATICA IUSCINSCHI SIMONA LUPU DANIEL
8 CHIRCA IRINA COLEGIUL NATIONAL SANDU GHEORGHE
9 CHIRILA ANDREI LIVIU LICEUL DE INFORMATICA VIRGA LILIANA, D.LUPU
10 CHIUARIU TRAIAN COLEGIUL NATIONAL "M. SADOVEANU" PASCANI MITRICA EDUARD GABRIEL
11 CIOBOTARU ROBERT CIPRIAN COLEGIUL NAT E.RACOVITA EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
12 COMAN SERGIU COLEGIUL NATIONAL "M. SADOVEANU" PASCANI MITRICA EDUARD GABRIEL
13 CORDUNEANU FLORIAN LICEUL DE INFORMATICA IUSCINSCHI SIMONA LUPU DANIEL
14 COVASIALA ALEXANDRU LICEUL DE INFORMATICA IUSCINSCHI SIMONA LUPU DANIEL
15 CRISTIA-AVRAM VLAD COLEGIUL NATIONAL CRETU CONSTANTIN
16 CRISTIAN CALIN LICEUL DE INFORMATICA MAFTEI IONEL
17 DERLA CAROL LICEUL DE INFORMATICA MAFTEI IONEL
18 DOBOS FRANCISC LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
19 DOBREANU MIRCEA COLEGIUL NATIONAL SANDU GHEORGHE
20 HARPA ANDREI COLEGIUL C.NEGRUZZI MIRON LUCIA
21 IACOB CRISTIAN LICEUL DE INFORMATICA IUSCINSCHI SIMONA LUPU DANIEL
22 IORDACHE ROLAND LICEUL DE INFORMATICA MAFTEI IONEL
23 IVASCU GABRIELA COLEGIUL NAT E.RACOVITA MARINEL SERBAN
24 LEON DANIEL Liceul Teoretic "Miron Costin", Iasi ASOFIEI SIMINA
25 LUNGU CONSTANTIN LICEUL DE INFORMATICA MAFTEI IONEL ,VIRGA LILIANA
26 LUPU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "M. SADOVEANU" PASCANI MITRICA EDUARD GABRIEL
27 MATCOVICI STEFAN COLEGIUL NATIONAL CRETU CONSTANTIN
28 MIHAI ALEXANDRU TEODOR COLEGIUL NAT E.RACOVITA EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
29 MIRON ALEXANDRU LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
30 MITRU CARMEN COLEGIUL NAT E.RACOVITA EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
31 MORARU STEFAN COLEGIUL NAT E.RACOVITA EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN
32 NETEDU ANDREI MIRCEA LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
33 NICA TUDOR COLEGIUL C.NEGRUZZI MIRON LUCIA
34 OLARU MIHAI ALEXANDRU LICEUL DE INFORMATICA VIRGA LILIANA, D.LUPU
35 PASCARU COSMIN LICEUL DE INFORMATICA MAFTEI IONEL
36 PERCIUN ALEXANDRU LICEUL DE INFORMATICA MAFTEI IONEL ,VIRGA LILIANA
37 PETRARIU IULIAN LICEUL DE INFORMATICA VIRGA LILIANA,LUPU DANIEL
38 PINTILIE ANDREI COLEGIUL NAT E.RACOVITA MARINEL SERBAN
39 PUIU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "M. SADOVEANU" PASCANI MITRICA EDUARD GABRIEL
40 ROSCA VALENTIN LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
41 RUSU ANDREI COLEGIUL C.NEGRUZZI MIRON LUCIA
42 STOIAN VICTOR LICEUL DE INFORMATICA IUSCINSCHI SIMONA LUPU DANIEL
43 STOLNICEANU STEFAN LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
44 UNGUREANU ROBERT MIHAIL LICEUL DE INFORMATICA VIRGA LILIANA,LUPU DANIEL
45 VLAD VICTOR LICEUL DE INFORMATICA IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro