home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anca Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai", Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
2 Andreica Eric Colegiul Naţional \"Gheorghe Şincai\", Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
3 Bāg Raul Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Filip Adela
4 Balint Alex Razvan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai", Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
5 Bedeoan Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
6 Bodnariuc Dan Alexandru Colegiul Naţional \"Dragoş Vodă\", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
7 Bout Ilie Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
8 Burian Robert Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin
9 Camaras Ale-Robert Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin
10 Cozma Robert Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin
11 Crăciun Cristian Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
12 Drăghici Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
13 Gavriluț Cosmin Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
14 Hambuer Norbert Rudolf Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai", Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
15 Ivanciuc Ştefan Iuliu Liceul "Regele Ferdinand", Sighetu Marmaţiei Takacs Ferenc
16 Kelerman Erik Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
17 Lucaciu Mircea Tiberiu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai", Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
18 Marişca Mihai Ionuţ Colegiul Naţional \"Gheorghe Şincai\", Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
19 Maroşan Luciana Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin
20 Molnar Viola Liceul Teoretic "Petru Rareş", Tārgu Lăpuş Miholca Cristian
21 Muntean Sam Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea
22 Nan Livia Ioana Liceul "Regele Ferdinand", Sighetu Marmaţiei Takacs Ferenc
23 Nechita Ionuţ Liceul Teoretic "Petru Rareş", Tārgu Lăpuş Miholca Cristian
24 Nica Andreea Ioana Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin
25 Poienar Robert Adam Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai", Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
26 Roman Remus Ştefan Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Filip Adela
27 Rus Alexandru Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin
28 Tăbuşcă Alexandru Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai", Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
29 Vălean Marius Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin
30 Vasiac Liviu Daniel Luigi Liceul "Regele Ferdinand", Sighetu Marmaţiei Takacs Ferenc


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro