home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bodo Hannelora Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
2 Bonta Vlad Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela
3 Csegzi Gergely Liceul Teoretic Bolyai Farkas TÓrgu-Mureș Ignat Anna
4 Haba Tudor Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
5 Halasz Csongor Grup Scolar Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika
6 Ilyes Hunor Levente Grup Scolar Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika
7 Kantor Andras Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
8 Kiss Konrad Otto Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
9 Lorenzovics Zsombor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignat Anna
10 Lorincz Tamas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
11 Magyari Zsolt Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
12 Man Cristiana Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela
13 Muresianu Andrei Grup Scolar Petru Maior Reghin Szabo Zoltan
14 Nemes Szilard Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignat Anna
15 Pop Ioana Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela
16 Pupaza Adrian Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
17 Rad Emanuel Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela
18 Santa Vasile Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela
19 SfÓriac Bianca-Loredana Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian
20 Soos Rudolf Grup Scolar Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika
21 Suteu Cristian Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
22 Szasz Zoltan Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
23 Szekely Lorand Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
24 Szollosi Istvan Grup Scolar Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika
25 Vajda Szilard Lorant Grup Scolar Petru Maior Reghin Simon Magdolna


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro