home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ardelean Andrei Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Kovacs Barna
2 Balazs Robert Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
3 Ban Delinke Grup Scolar Bocskai Istvan Miercurea Nirajului
4 Bereczki Iren Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
5 Biro Alexandru Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Kovacs Barna
6 Boros Csaba Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Toth Tivadar
7 Borsos Tamas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tunde
8 Cristescu Liviu Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Csifo Lorand
9 Fărcaș Ionuț Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Csifo Lorand
10 Kajnak-Misca Robert-Oliver Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejer Magdolna
11 Kakucs Gergo Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tunde
12 Laszlo Tamas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tunde
13 Magyarosi Botond Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tunde
14 Marian Raul Cristian Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
15 Mate Attila Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tunde
16 Milasan Ovidiu Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
17 Moldovan Vlăduț Adrian Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Kovacs Barna
18 Nemes Gabor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tunde
19 Sarkany Andrea Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
20 Szilagyi Csongor Grup Scolar Electromures Tirgu-Mures Kondert Eniko
21 Szilagyi Mate Grup Scolar Electromures Tirgu-Mures Kondert Eniko
22 Todoran Marius Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Kovacs Barna
23 Varga Attila Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balazs Katalin
24 Zilisteanu Antonio Grup Scolar Electromures Tirgu-Mures Kondert Eniko


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro