home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Neamt

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ȘTIRBU CIPRIAN COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
2 ARSENE CONSTANTIN TIBERIU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ BLAGA GABRIELA/NOUR GEORGETA
3 BĪRJOVANU GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
4 BURSUC ANDREI-IOAN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ BLAGA GABRIELA/NOUR GEORGETA
5 CHILE OVIDIU-BENONE COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN GAVRIL FLORIN
6 CHIRIAC ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
7 COBZARU ADRIAN-ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN GAVRIL FLORIN
8 DUMEA IRINA COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN GAVRIL FLORIN
9 FARCĂȘ MARIAN LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SĂBĂOANI DANCI NICOLETA
10 GHINEȚ CORNEL GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ BLAGA GABRIELA/NOUR GEORGETA
11 GIURGILĂ ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL \"ROMAN VODĂ\" ROMAN GAVRIL FLORIN
12 JILAVU CĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ COSTRACHEVICI/ONOFREI DANIEL
13 MAFTEI ERVIN COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
14 MARIAN IACOB COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ NOUR GEORGETA/MITITELU MIRELA
15 MUSTEA IULIA COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
16 POPA ELENA-ADELINA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ NOUR GEORGETA/BLAGA GABRIELA
17 SCURTU VLAD IONUȚ COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
18 SĪRBU IOANA-ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SĂBĂOANI COJAN LILIOARA
19 TUDOSE ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ COSTRACHEVICI/MITITELU MIRELA
20 UNGURIANU IOAN-ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ NOUR GEORGETA/BLAGA GABRIELA
21 VĀRGĂ SILVIU LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SĂBĂOANI DANCI NICOLETA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro