home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Baciu Ureche Ovidiu Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Stanciu Diana
2 Birlica Alexandru Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina Pristavu Diana, Darie Simona
3 Buzatu Vlad Andrei Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
4 Cremarenco Diana Maria Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
5 Cretu George Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina Pristavu Diana, Darie Simona
6 Dinu Ioan Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina Pristavu Diana, Darie Simona
7 Ghegoiu Stefan Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
8 Ionete Sanziana Iulia Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
9 Iorga Alexandru Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Dichei Nicoleta
10 Jianu David Iulian Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin
11 Kusztos Razvan Emanuel Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
12 Marussi Ioana Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
13 Matei Andrei Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
14 Nedelcu Stefan Cristian Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Stanciu Diana
15 Oprinoiu Gabriel Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Urlati Cojanu Sorin
16 Petre Catalin Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
17 Pirtoaca George Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina Pristavu Diana
18 Popescu Georgiana Colegiul ”Spiru Haret” Ploiesti Radu Luminita
19 Savulescu Roxana Mihaela Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
20 Stanescu Teodor Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela
21 Stefan Roxana Florina Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Stanciu Diana
22 Titei Alexandru Catalin Grup Scolar Industrial Energetic Câmpina Tache Irina
23 Vacaru Raluca Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina Pristavu Diana, Darie Simona
24 Vasile Ionut Colegiul National Jean Monnet Ploiesti Visinescu Violeta
25 Vlad Costin Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita, Scheau Constantin
26 Zaharia Liviu Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Stanciu Diana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro