home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Avram Tudor Mihai Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
2 Calin Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Lincan Iulia
3 Constantin Dan-Alexandru Colegiul National \"Nichita Stanescu\", Ploiesti Luminita Nastase
4 Dima Rares Colegiul ”Spiru Haret” Ploiesti Duta Laura Dora
5 Dragulin Radu Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Lincan Iulia
6 Huidiu Vasile Cristian Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Stanciu Diana
7 Ilie Catalin Andrei Colegiul National \"Mihai Viteazul\" Ploiesti Ripeanu Luminita, Lincan Iulia
8 Ionita Bogdan Constantin Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
9 Lincan Alexandru Colegiul National \"Mihai Viteazul\" Ploiesti Lincan Iulia
10 Manea Radu Valentin Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Ploiesti Dan Iuliana, Andreescu Irene Georgiana
11 Matache Cristian R?zvan Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana
12 Pana Tiberiu Alexandru Colegiul National \"Mihai Viteazul\" Ploiesti Lincan Iulia
13 Paraschiv George Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana
14 Popescu Catalina Elena Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Lincan Iulia
15 Potcovaru Sorina Denisa Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Placinta Daniel
16 Prodan Valeriu Colegiul National \"Mihai Viteazul\" Ploiesti Dragomirescu Cristina
17 Radu Corina Colegiul National "Nichita Stanescu", Ploiesti Luminita Nastase
18 SERBAN RAZVAN Colegiul National Alexandru Ioan Cuza Ploiesti Craina Sanda
19 Somodi R. Teodor Colegiul National Jean Monnet Ploiesti Visinescu Violeta
20 Stanescu Victor Laurentiu Colegiul ”Spiru Haret” Ploiesti Duta Laura Dora
21 Voicila Ana Maria Colegiul National Jean Monnet Ploiesti Visinescu Violeta
22 Voicu Sinziana Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina Geangu Iulia, Constantin Natalia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro