home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Băncioiu Iosif C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
2 Bucur Alexandru Lic. "St. L. Roth" Medias Claudia Blezu
3 Căprariu Andrei C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
4 Chirnogea Cătălin Adrian SNG Medias Margareta Vinţi
5 Coman Denis C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
6 Constantinescu Constantin C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea
7 Cosma Alexandru Lic. "St. L. Roth" Medias Claudia Blezu
8 Crăciun Daniela SNG Medias Margareta Vinţi
9 Creţu Cătălin C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea
10 Dobrin Marius C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
11 Feldorean Marian C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
12 Filipaş Vlad Lic. "St. L. Roth" Medias Claudia Blezu
13 Florescu Clarisa SNG Medias Margareta Vinţi
14 Foloba Anca Ştefania SNG Medias Margareta Vinţi
15 Grigoras Mihai Alexandru C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea/ Georgeta Preda
16 Hegyes Antonius Cezar C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea
17 Horvat Florin C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
18 Ienciu Isabela C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
19 Klein Peter C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea
20 Lupean Horaţiu Ştefan SNG Medias Margareta Vinţi
21 Marin Dragoş Ionuţ C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea/ Georgeta Preda
22 Mihaescu Marius C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
23 Păcuraru Elizabeth Lic. "Axente Sever" Medias Gabriela Florea
24 Pahomi Bogdan C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea/ Georgeta Preda
25 Pop Eduard Marius C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea
26 Popescu Alin C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
27 Silivăşan Emanuel Ioan Eugen C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
28 Stoica Alexandru C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia
29 Stoinea Gabriel C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
30 Voica Naomi Lic. "St. L. Roth" Medias Claudia Blezu
31 Zegreanu Cristian Ioan SNG Medias Margareta Vinţi


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro